Povezane vesti

Ćana kao gost iznenađenja kamionom stigla na svadbu! Gosti pali u trans, mlada zinula od šoka

Ćana kao gost iznenađenja kamionom stigla na svadbu! Gosti pali u trans, mlada zinula od šoka

Telegraf 16.09.2020
Mladenci su bili zapanjeni čim je Ćana pustila glas. Pevačica Stanojka Mitrović, poznatija kao Ćana, postala je hit na društvenim mrežama zbog snimka sa svadbe na koju dolazi, verovali ili ne, u kamionu. Ovo je bilo iznenađenje za goste i za… »
Oglasila se pevačica sa hit snimka: Došla na svadbu šleperom - "rekla sam im, pevam u pantalonama, visoka ona kabina!"

Oglasila se pevačica sa hit snimka: Došla na svadbu šleperom - "rekla sam im, pevam u pantalonama, visoka ona kabina!"

Mondo 16.09.2020
Pevačica Ćana postala je hit na Internetu zbog snimka na kojem na nastup na svadbenom veselju dolazi u šleperu. Sada je objasnila i zašto! Pevačica Ćana postala je hit na Internetu zbog snimka na kojem na nastup na svadbenom veselju dolazi u… »
"To je bio šok za mladence, imala sam jedan zahtev": Folkerka koja je kamionom ušla na svadbu otkriva detalje veselja o kom…

"To je bio šok za mladence, imala sam jedan zahtev": Folkerka koja je kamionom ušla na svadbu otkriva detalje veselja o kom…

Blic 16.09.2020
Pevačica Stanojka Mitrović u narodu poznatija kao Ćana, napravila je spektakl kada se na jednoj svadbi pre dvadesetak dana pojavila u kamionu. Tek sada snimak je postao veoma viralan na društvenim mrežama, a Ćana je objasnila kako je došlo do… »
Pevačica napravila haos na srpskoj svadbi! Uletela kamionom u svatove, pa odmah uradila ovo! (video)

Pevačica napravila haos na srpskoj svadbi! Uletela kamionom u svatove, pa odmah uradila ovo! (video)

Kurir 16.09.2020
Pevačica Stanojka Mitrović, poznatija kao Ćana pojavila se na jednoj svadbi kao specijalan gost, a pri dolasku je napravila pravu veštu! Naime, ona se dovezla kamionom, koji je bio ukrašen, a ona je odmah po izlasku iz vozila počela da peva, te je… »
Za sve smo čuli, a sad i za svadbarski kamion: - a u njemu Ćana Društvene mreže u Srbiji gore: "Mladina faca je…

Za sve smo čuli, a sad i za svadbarski kamion: - a u njemu Ćana Društvene mreže u Srbiji gore: "Mladina faca je…

Blic 16.09.2020
Pevačica Stanojka Mitrović poznatija kao Ćana, postala je pravi hit na društvenim mrežama nakon što je objavljen snimak sa jedne svadbe na kojoj je pevala. Naime, ono što je zanimljivo je to da Ćana dolazi na jednu svadbu, kao iznenađenje i to u… »

Vesti dana »