Povezane vesti
Belorusija optužuje Kolesnikovu da je pozivala na preuzmanje vlasti
N1 Info 16.09.2020
Član predsedništva Koordinacionog saveta beloruske opozicije Marija Kolesnikova optužena je da je javno pozvala na preuzimanje vlasti, saopštio je istražni komitet te zemlje, preneo je TASS. "Danas su istražitelji podigli optužnicu protiv Marije… »
Kolesnikova optužena za podrivanje nacionalne bezbednosti
Nova 16.09.2020
Beloruske vlasti optužile su opozicionarku Mariju Kolesnikovu za "podrivanje nacionalne bezbednosti" za šta je predviđena maksimalna kazna od pet godina zatvora. Optužnica, koju je danas objavio istražni komitet zemlje, poslednja je u nizu pokušaja… »
Jedna od liderki beloruske opozicije zvanično optužena za podrivanje nacionalne bezbednosti
Blic 16.09.2020
Beloruski istražitelji zvanično su optužili Mariju Kolesnikovu, jednu od liderku protesta, za podrivanje nacionalne bezbednosti, navodi se danas u saopštenju Istražnog odbora. Kolesnikova je optužena za pozivanje na akcije usmerene ka podrivanju… »
Vesti dana »

Ministar Nenad Vujić: Napad na tužilaštvo u Valjevu će biti najoštrije kažnjen
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 4 satijoš 3 povezane

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Brzo, već u petak": Aksios: Tramp želi sastanak sa Putinom i Zelenskim 22. avgusta
Blic pre 7 satijoš 1 povezana