Povezane vesti

"Zaklinjem se, ubiću Staniju": Skandalozne pretnje Kristijana Golubovića, ona očajna moli za pomoć

"Zaklinjem se, ubiću Staniju": Skandalozne pretnje Kristijana Golubovića, ona očajna moli za pomoć

Telegraf 17.09.2020
- Ovo nije rijaliti, ni šoubiznis, ovo je moj život i meni se večeras javno pretilo smrću - napisala je Stanija. Kristijan Golubović je javno zapretio da će ubiti Staniju Dobrojević kada bude ušla u Zadrugu, ako mu se ne bude izvinila zbog… »
Gledaoci zadruge traže pomoć nadležnih institucija: "Pretnje smrću na televiziji s nacionalnom frekvencijom - reagujte!"

Gledaoci zadruge traže pomoć nadležnih institucija: "Pretnje smrću na televiziji s nacionalnom frekvencijom - reagujte!"

Mondo 17.09.2020
Nakon skandaloznog govora Kristijana Golubovića tokom emisije "Pitanja gledalaca", gledaoci se pitaju... Nakon skandaloznog govora Kristijana Golubovića tokom emisije "Pitanja gledalaca", gledaoci se pitaju... "Da li će neka od nadležnih institucija… »
Stanija podnosi krivičnu prijavu zbog pretnji smrću: Državo, ovo nije rijaliti, ovo je moj život! (video)

Stanija podnosi krivičnu prijavu zbog pretnji smrću: Državo, ovo nije rijaliti, ovo je moj život! (video)

Mondo 17.09.2020
Starleta uputila apel zbog pretnji smrću koje joj je na Pinku uputio Kristijan Golubović! Starleta uputila apel zbog pretnji smrću koje joj je na Pinku uputio Kristijan Golubović! Kristijan Golubović pripretio je Staniji Dobrojević smrću tokom… »

Vesti dana »

Gornje Nedeljice – ljuti na Rio Tinto, ljuti na EU

Gornje Nedeljice – ljuti na Rio Tinto, ljuti na EU

Dojče vele pre 6 satijoš 21 povezana
Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 8 satijoš 41 povezana
Foden zbog rođenja trećeg deteta privremeno napustio kamp Engleske

Foden zbog rođenja trećeg deteta privremeno napustio kamp Engleske

Sportski žurnal pre 37 minutajoš 39 povezanih
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 10 satijoš 41 povezana