Povezane vesti

Đole Đogani o Gagijevom hapšenju: Ne uvlačite me u tu bruku

Đole Đogani o Gagijevom hapšenju: Ne uvlačite me u tu bruku

Nova 17.09.2020
Nakon što je Gagi Đogani sinoć uhapšen, jer je policija kod njega pronašla dve kesice kokaina, Đole Đogani se obratio javnosti i izneo svoj stav o celoj situaciji. “U svetlu najnovijih dešavanja i pritiska novinara koji je usledio, ovom prilikom… »
"Dokle: Više?! Umoran sam zbog ponašanja ljudi iz moje familije, ni ime im više ne pominjem" Đole Đogani o Gagijevom…

"Dokle: Više?! Umoran sam zbog ponašanja ljudi iz moje familije, ni ime im više ne pominjem" Đole Đogani o Gagijevom…

Blic 17.09.2020
Nakon što je Gagi Đogani sinoć uhapšen, jer je policija kod njega pronašla dve kesice kokaina, Đole Đogani se obratio svima i izneo jasan stav o celoj situaciji. - U svetlu najnovijih dešavanja i pritiska novinara koji je usledio, ovom prilikom… »
Luna je mislila da sam se predozirao! Gagi Đogani priveden zbog kokaina, pa pušten, a nju je okrivio za sve!

Luna je mislila da sam se predozirao! Gagi Đogani priveden zbog kokaina, pa pušten, a nju je okrivio za sve!

Kurir 17.09.2020
Gagi Đogani uhapšen je na Pupinovom mostu navodno sa dve kesice kokaina. Gagi je posle nekoliko sati pušten iz policije u Zemunu i oglasio se rečima kako je upao u probleme koje će sam rešiti. Gagi se godinama borio sa porocima, a tokom "Zadruge 2"… »
Gagiju Đoganiju zbog kokaina preti do tri godine robije

Gagiju Đoganiju zbog kokaina preti do tri godine robije

Nova 17.09.2020
Popularni denser Gagi Đogani priveden je noćas u Beogradu, a prema našim saznanjima, policija je kod njega pronašla dve kesice kokaina. Prema Krivičknom zakoniku, Đoganiju zbog neovlašćenog držanja manje količine opojnih droga preti do tri… »
"Gagi se ne javlja nikome! Nije mali... Sam radi šta želi" Đogani pušten iz pritvora, a njegov bratanac izneo u javnost…

"Gagi se ne javlja nikome! Nije mali... Sam radi šta želi" Đogani pušten iz pritvora, a njegov bratanac izneo u javnost…

Blic 17.09.2020
Gagi Đogani juče je priveden, nakon što su kog njega pronađene kesice sa kokainom, a sinoć je pušten na slobodu. Njegov bratanac Baki B3 oglasio se nakon saznanja šta se dogodilo sa Gagijem. - Javili su mi da je pušten. Nisam se još uvek čuo sa… »
"Gagija sam pronašao na podu, onesvestio se zbog droge, pa sam ga odvezao u bolnicu": Denser je zbog narkotika prošao pakao…

"Gagija sam pronašao na podu, onesvestio se zbog droge, pa sam ga odvezao u bolnicu": Denser je zbog narkotika prošao pakao…

Blic 17.09.2020
Denser Gagi Đogani juče je priveden zbog posedovanja dve kesice kokaina, da bi u toku noći bio pušten, pa se i oglasio na društvenim mrežama. - Dobro sam, hvala što brinete. Upao sam u probleme, ali rešiću ih sam. Hvala na razumevanju - napisao… »

Vesti dana »