Povezane vesti

Nataša Bekvalac u susret 40. Rođendanu: I dalje živim od ljubavi, snova i maštanja!

Nataša Bekvalac u susret 40. Rođendanu: I dalje živim od ljubavi, snova i maštanja!

Mondo 17.09.2020
Pevačica se tri puta razvodila, ali nije izgubila veru u ljubav, samo - jednu stvar više ne radi! Pevačica se tri puta razvodila, ali nije izgubila veru u ljubav, samo - jednu stvar više ne radi! Nataša Bekvalac će uskoro proslaviti 40. rođendan, a… »
Nataša o svojim neuspelim brakovima: "Sve moje drugarice su mnogo pametnije od mene, pa moji ljubavni saveti baš i nisu…

Nataša o svojim neuspelim brakovima: "Sve moje drugarice su mnogo pametnije od mene, pa moji ljubavni saveti baš i nisu…

Prva 17.09.2020
Pevačica će uskoro proslaviti 40. rođendan, a kako sama kaže, nimalo se ne plaši godina, već se trudi da život provede u radosti. "Ulazim u godine u kojima se sve manje plašim bilo čega, a pogotovo svojih rođendana, godina koje dolaze. Godine i… »
3 Puta se razvodila, ali nije izgubila veru u ljubav: Nataša iskreno o deci, vaspitanju, ali jednu stvar više ne radi

3 Puta se razvodila, ali nije izgubila veru u ljubav: Nataša iskreno o deci, vaspitanju, ali jednu stvar više ne radi

Kurir 17.09.2020
Pevačica Nataša Bekvalac će uskoro proslaviti 40. rođendan, a kako sama kaže, nimalo se ne plaši godina, već se trudi da život provede u radosti. - Ulazim u godine u kojima se sve manje plašim bilo čega, a pogotovo svojih rođendana, godina koje… »

Vesti dana »