Povezane vesti

Bivši robijaš Kristijan Golubović iz rijalitija preti smrću

Bivši robijaš Kristijan Golubović iz rijalitija preti smrću

Nova 17.09.2020
Bivši robijaš Kristijan Golubović, trenutno učesnik rijalitija "Zadruga", koji se emituje na televiziji Pink, sinoć je u prenosu uživo javno pretio smrću Staniji Dobrojević ako mu se ne izvini zbog toga što je rekla da on nije biološki otac… »
Robijaš pretio starleti smrću! Stanija Dobrojević van sebe: "Ovo nije prvi put da se dešava, evo šta mi je uradio pre pet…

Robijaš pretio starleti smrću! Stanija Dobrojević van sebe: "Ovo nije prvi put da se dešava, evo šta mi je uradio pre pet…

Blic 17.09.2020
Bivši robijaš Kristijan Golubović sinoć je izrekao niz šokantnih poruka, te je i javno pretio smrću starleti Staniji Dobrojević. Robijaš Kristijan Golubović je pobesneo što mu je Dobrojevićeva nedavno spomenula dete, ističući da ćerka "nije… »
Kristijan Golubović zapretio Staniji ubistvom! Zakleo se u svoju decu! (VIDEO)

Kristijan Golubović zapretio Staniji ubistvom! Zakleo se u svoju decu! (VIDEO)

Svet plus 17.09.2020
Kristijan Golubović zapretio Staniji ubistvom i to uživo u emisiji na televiziji Pink! Zakleo se u svoju decu da će je lično ubiti ili preko svojih ljudi! Traži izvinjenje jer mu je pomenula dete! Kakva god da je Stanija, čime god da se bavi, ovakve… »
Kristijan javno preti da će likvidirati staniju Dobrojević: Jezivi potezi robijaša! "Ubiću je, zaklinjem se, ili ja lično…

Kristijan javno preti da će likvidirati staniju Dobrojević: Jezivi potezi robijaša! "Ubiću je, zaklinjem se, ili ja lično…

Blic 16.09.2020
Bivši robijaš Kristijan Golubović večeras je izrekao niz šokantnih poruka, upućenih starleti Staniji Dobrojević, sa kojom već dugo nije u dobrim odnosima. Golubović je pobesneo što mu je Dobrojevićeva nedavno spomenula dete, ističući da… »

Vesti dana »