Povezane vesti

Parović: Najmanje je bitno kako sam došao do snimka prebijanja, bitan je sadržaj

Parović: Najmanje je bitno kako sam došao do snimka prebijanja, bitan je sadržaj

N1 Info 17.09.2020
Predsednik Narodnog slobodarskog pokreta Miroslav Parović nije želeo u Danu uživo na TV N1 da precizira kako je došao do snimka prebijanja mladića u Novom Sadu, ističući da je "najmanje bitno" kako je snimak došao do njega, već je "mnogo bitniji… »
Kamere “rešile” mnoge slučajeve, ali ne i Kontićev zločin

Kamere “rešile” mnoge slučajeve, ali ne i Kontićev zločin

Nova 17.09.2020
Zašto je policiji trebalo 19 dana da identifikuje osumnjičenog Ivana Kontića za pokušaj ubistva M. M. (28), koji se 24. avgusta dogodilo ispred kladionice Maxbet u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu, a što su zabeležile sigurnosne kamere, još uvek nije… »
Advokat pretučenog mladića: Ne zanima me rad policije

Advokat pretučenog mladića: Ne zanima me rad policije

Danas 17.09.2020
Potpredsednica SSP-a Marinika Tepić pokazala službene beleške iz slučaja prebijanja ispred kladionice u Novom Sadu Advokat Miloš Paligorić, koji zastupa oštećenog M. M. (28), izjavio je da ga „uopšte ne interesuje“ rad policije na slučaju… »
Načelnik Policijske uprave NS: MUP o tuči u obavestio Tužilaštvo istog dana

Načelnik Policijske uprave NS: MUP o tuči u obavestio Tužilaštvo istog dana

Danas 16.09.2020
Načelnik Policijske uprave Novi Sad Milorad Šušnjić izjavio je danas da su „apsolutno netačne“ tvrdnje Osnovnog javnog tužilaštva u Novom Sadu, prenete u medijima, da je novosadska policija prvi put 4. septembra obavestila to tužilaštvo o… »

Vesti dana »