Povezane vesti

"Ščepao me je i gurnuo mi jezik u grlo": Bivša manekenka koja tvrdi da je Tramp napao na US Openu otkrila gnusne detalje

"Ščepao me je i gurnuo mi jezik u grlo": Bivša manekenka koja tvrdi da je Tramp napao na US Openu otkrila gnusne detalje

Blic 17.09.2020
U ekskluzivnom intervjuu „Gardijanu“ bivši model Ejmi Doris optužila je Trampa da ju je pre više od 20 godina seksualno napao tokom Otvorenog prvenstva Amerike u tenisu (US Open), u incidentu zbog koga se osetila „bolesnom“ i „povređenom“… »
Manekenka optužila donalda Trampa za zlostavljanje: Otišli smo na US Open, a onda me je napao kod wc-a! (video)

Manekenka optužila donalda Trampa za zlostavljanje: Otišli smo na US Open, a onda me je napao kod wc-a! (video)

Mondo 17.09.2020
Ozbiljne optužbe - "držao me je tako da nisam mogla da pobegnem"! Ozbiljne optužbe - "držao me je tako da nisam mogla da pobegnem"! Bivša manekenka Ejmi Doris tvrdi da ju je američki predsednik Donald Tramp seksualno zlostavljao 1997. godine. Prema… »
Bivša manekenka optužila Trumpa za seksualno zlostavljanje

Bivša manekenka optužila Trumpa za seksualno zlostavljanje

Al Jazeera 17.09.2020
Amy Dorris tvrdi da ju je Trump 1997. godine na teniskom turniru US Open dodirivao i ljubio. Bivša manekenka Amy Dorris tvrdi da ju je američki predsjednik Donald Trump seksualno zlostavljao 1997. godine. Prema njenim riječima, navodni incident se… »
Šokantne tvrnje bivše manekenke: Tramp optužen za seksualno zlostavljanje na US Open-u

Šokantne tvrnje bivše manekenke: Tramp optužen za seksualno zlostavljanje na US Open-u

Večernje novosti 17.09.2020
BIVŠA manekenka je optužila američkog predsednika za seksualni napad koji se, kako tvrdi, dogodio pre više od 20 godina na Otvorenom prvenstvu SAD u tenisu. U ekskluzivnom intervjuu britanskom Gardijanu, Ejmi Doris kaže da ju je Tramp zaustavio u… »
Bivša manekenka tvrdi: Tramp me je seksualno zlostavljao, nisam mogla da pobegnem iz njegovog stiska

Bivša manekenka tvrdi: Tramp me je seksualno zlostavljao, nisam mogla da pobegnem iz njegovog stiska

Blic 17.09.2020
Ejmi Doris, bivša manekenka, optužila je prvog čoveka SAD Donalda Trampa da ju je seksualno napao na teniskom turniru Otvorenog prvenstva SAD pre više od dve decenije. Kako je navela u intervjuu za "Gardijan", Tramp je odveo ispred kupatila u svojoj… »
Bivša manekenka optužila Trampa za seksualni napad

Bivša manekenka optužila Trampa za seksualni napad

Nova 17.09.2020
Bivša manekenka Ejmi Doris optužila je američkog predsednika Donalda Trampa da ju je seksualno napastvovao na US Openu pre više od 20 godina. U intervjuu za Gardijan, Doris je navela da ju je Tramp spopao ispred kupatila u svojoj VIP loži na turniru… »
Tramp optužen za seksualno zlostavljanje na US Open-u: Šokantne tvrdnje bivše manekenke

Tramp optužen za seksualno zlostavljanje na US Open-u: Šokantne tvrdnje bivše manekenke

Telegraf 17.09.2020
Ejmi Doris optužila aktuelnog predsednika Donalda Trampa da ju je seksualno napastvovao. Ejmi Doris, bivša manekenka, optužila je prvog čoveka SAD Donalda Trampa da ju je seksualno napastvovao tokom turnira US Open pre više od dve decenije. Dorisova… »

Vesti dana »