Povezane vesti

Anabela atijas prvi put progovorila posle đoganijevog skandala: Pevačica je imala samo jedno da kaže o bivšem!

Anabela atijas prvi put progovorila posle đoganijevog skandala: Pevačica je imala samo jedno da kaže o bivšem!

Kurir 17.09.2020
Gagi Đogani, poznati denser, uhapšen kada ga je policija zaustavila na Pupinovom mostu i kod njega pronašla dve kesice kokaina. Kako je navodno Gagi tada njima rekao, droga koju je imao kod sebe je za ličnu upotrebu, a ovo je mnogo razočaralo one… »
"Promenio se kad je počeo da koristi drogu, došao je do love iz zadruge": Baki B3 izneo sve o Gagiju Đoganiju

"Promenio se kad je počeo da koristi drogu, došao je do love iz zadruge": Baki B3 izneo sve o Gagiju Đoganiju

Blic 17.09.2020
Nakon što je sinoć uhapšen Gagi Đogani nakon što je kod njega pronađeno dve kesice kokaina, a zatim je i pušten kući. Baki B3 je u izjavi za “Blic“ ispričao sve o denserovom ranijem lečenju i ponovnom ponoru. - Pokazao je svoje osobine… »
Gagi Đogani ćuti sve vreme: Prijateljica otkrila kako se denser ponaša posle hapšenja! Šokiran!

Gagi Đogani ćuti sve vreme: Prijateljica otkrila kako se denser ponaša posle hapšenja! Šokiran!

Kurir 17.09.2020
Gagi Đogani je uhapšen nakon što su kod njega pronađene dve kesice kokaina, ali je zatim ubrzo pušten. Kako priča Gagijeva prijateljica Natalija Trik FX po densera je sinoć u policiju došla sestra Nađa, te da je nakon svega u šoku i ne želi ni… »
Gagi Đogani se pravdao u policiji: Žao mi je, neću nikada više!

Gagi Đogani se pravdao u policiji: Žao mi je, neću nikada više!

Kurir 17.09.2020
Poznati pevač Gazmen Đogani, poznatiji kao Gagi Fanki dži, priznao je posle hapšenja da je dve kesice kokaina koje je policija pronašla sinoć u njegovom "golfu", kupio za ličnu upotrebu! Kako Kurir saznaje, Gagi je priznao da se našao sa čovekom… »
"Karijeru sam upropastio, droga mi je uništila život": Ovako je Gagi pričao o paklu sa narkoticima

"Karijeru sam upropastio, droga mi je uništila život": Ovako je Gagi pričao o paklu sa narkoticima

Telegraf 17.09.2020
Njegov život je nizbrdo krenuo davne 2010. godine, kada je, kako kaže, iz zabave počeo da konzumira kokain. Denser Gagi Đogani je sinoć, 16. septembra, uhapšen kada je policija kod njega pronašla dve kesice kokaina, a nakon saslušanja pušten je… »

Vesti dana »