Povezane vesti

I ja sam ljupka Stević: Biljana Srbljanović podržala pevačicu koja je nokautirala generala (foto)

I ja sam ljupka Stević: Biljana Srbljanović podržala pevačicu koja je nokautirala generala (foto)

Mondo 17.09.2020
Stala na njenu stranu. Stala na njenu stranu. Ljupka Stević postala je glavna tema medija, nakon što je svom oženjenom dečku generalu Dragiši Simiću, sa kojim je bila 10 godina u vezi napravila skandal, nakon što je saznala da "ima ljubavnice koje… »
Drama Ljupke Stević u 7 činova: Kako je sve počelo

Drama Ljupke Stević u 7 činova: Kako je sve počelo

Nova 17.09.2020
Vest dana: Ljupka Stević noćas je razlupala ne jedan, već dva automobila svog (bivšeg oženjenog) dečka, generala policije Dragiše Simića. Kako su munjevitom brzinom krenuli da se šire snimci Ljupkinog emotivnog sloma, pa je i sama pevačica na… »
Kako je Ljupka Stević preko noći postala zvezda: Nekoliko snimaka podelilo je Srbiju, a na čijoj ste vi strani?

Kako je Ljupka Stević preko noći postala zvezda: Nekoliko snimaka podelilo je Srbiju, a na čijoj ste vi strani?

Blic 17.09.2020
Sinoć je oko ponoći na Voždovcu pevačica Ljupka Stević na Instagram okačila snimke o kojima danas ne prestaje da se priča. U pitanju je osveta bivšem partneru Pevačica je, naime, u nastupu besa, uništila dva automobila svog bivšeg dečka… »
Biljana Srbljanović podržala pevačicu posle haosa: Ko nikad nije bio Ljupka, neka prvi baci kamen! (foto)

Biljana Srbljanović podržala pevačicu posle haosa: Ko nikad nije bio Ljupka, neka prvi baci kamen! (foto)

Kurir 17.09.2020
Spisateljica Biljana Srbljanović preko društvenih mreža podržala je pevačicu Ljupku Stević u skandalu koji je napravila svom bivšem partneru. Naime, Biljana se pronašla u Ljupkinoj situaciji, pa je na svom Fejsbuku napisala: "Jes suis Ljupka"… »
Evo šta sledi: Ljupka je demolirala automobile generala policije, a evo koliku kaznu može da dobije

Evo šta sledi: Ljupka je demolirala automobile generala policije, a evo koliku kaznu može da dobije

Blic 17.09.2020
Pevačica Ljupka Stević našla se u centru skandala nakon što je sinoć generalu policije Dragiši Simiću uništila dva automobila. Kako je ceo slučaj prijavljen policiji, koja je izašla na mesto događaja, Ljupka je privedena u policijsku stanicu… »
Maco, ljubim te u okce! Ovako je general muvao ljubavnicu! Pevačica do detalja otkrila šta je na snimku sa prisluškivača

Maco, ljubim te u okce! Ovako je general muvao ljubavnicu! Pevačica do detalja otkrila šta je na snimku sa prisluškivača

Mondo 17.09.2020
Pevačica otkrila šta je čula na prisluškivačima koje je ubacila u automobil svog partnera! Pevačica otkrila šta je čula na prisluškivačima koje je ubacila u automobil svog partnera! Pevačica Ljupka Stević napravila je krš i lom noćas, kada… »
Ljupka posle incidenta tvrdi za Kurir: Nisam oštetila vozila, ali sam njega pocepala! Dobio je pesnicu posred brade!

Ljupka posle incidenta tvrdi za Kurir: Nisam oštetila vozila, ali sam njega pocepala! Dobio je pesnicu posred brade!

Kurir 17.09.2020
U ekskluzivnoj ispovesti za Kurir Ljupka Stević otkriva sve detalje incidenta, a dok priča o skandalu koji je napravila u naselju gde živi sa svojim sada već, kako kaže, bivšim partnerom D. S. plače. Iako se pojavio snimak na kojem se vidi kako… »
"Generala pesnicom udarala u glavu": Novi detalji o skandalu Ljupke Stević, evo koje povrede tačno ima

"Generala pesnicom udarala u glavu": Novi detalji o skandalu Ljupke Stević, evo koje povrede tačno ima

Blic 17.09.2020
Pevačica Ljupka Stević našla se u centru skandala nakon što je sinoć generalu policije Dragiši Simiću uništila dva automobila. Naime, kako saznajemo pevačica je u naletu besa uletela u kafić koji je bio pored parkinga, ušla je da uzme času… »
Pošto mu je Ljupka urnisala kola, general Simić u policiji

Pošto mu je Ljupka urnisala kola, general Simić u policiji

Nova 17.09.2020
Pevačica Ljupka Stević noćas je svom dugogodišnjem partneru Dragiši Simiću razlupala automobile i izbušila im gume, zbog čega se on danas pojavio u policijskoj stanici Voždovac kako bi dao izjavu. Nakon što je dao izjavu, Simić je u žurbi… »
Ljupka Stević za Nova.rs: Idem u policiju da dam neku izjavu

Ljupka Stević za Nova.rs: Idem u policiju da dam neku izjavu

Nova 17.09.2020
"Mnogo me boli ruka. Idem sad u policiju da dam neku izjavu, nakon toga idem da snimim ruku. Mislim da je slomljena, a da li ću biti u gipsu ili ne, zavisi od toga. Možemo da se čujemo kasnije, pa ću vam sve objasniti", rekla je Ljupka Stević za… »
Ljupka Stević otkrila kako je bivši vara! Postavila prisluškivač u kola, a kada je čula bljuvotine, nije mogla da veruje

Ljupka Stević otkrila kako je bivši vara! Postavila prisluškivač u kola, a kada je čula bljuvotine, nije mogla da veruje

Kurir 17.09.2020
Pevačica Ljupka Stević, koja je uništila automobile u vlasništvu svog bvšeg dečka, inače visokorangiranog pripadnika policije, odlučila je i da progovori nakon svega što se desilo na Voždovcu. - On je svoje otpisao posle 10 godina - poručila je… »
Pojavio se novi snimak pobesnele ljupke Stević: Lomi brisače i retrovizore - psuje, sve se ori! (video)

Pojavio se novi snimak pobesnele ljupke Stević: Lomi brisače i retrovizore - psuje, sve se ori! (video)

Mondo 17.09.2020
Ljupka Stević noćas uništila automobile bivšeg dečka - posle serije snimaka na njenom Instagramu, pojavio se i ovaj! Ljupka Stević noćas uništila automobile bivšeg dečka - posle serije snimaka na njenom Instagramu, pojavio se i ovaj! Pevačica… »
General policije kome je Ljupka Stević uništila automobile dao izjavu u policiji: Imao je samo jedan komentar

General policije kome je Ljupka Stević uništila automobile dao izjavu u policiji: Imao je samo jedan komentar

Blic 17.09.2020
General policije kome je pevačica Ljupka Stević uništila dva automobila Dragiša Simić, dao je izjavu u policijskoj stanici Voždovac. Na pitanje novinara šta se desilo sa Ljupkom Stević, Dragiša Simić je imao kratak komentar. - Za sad nemam šta… »
Ljupkin bivši dao izjavu u policijskoj stanici: Evo šta je imao da kaže o pevačici!

Ljupkin bivši dao izjavu u policijskoj stanici: Evo šta je imao da kaže o pevačici!

Mondo 17.09.2020
Kratko i jasno! Kratko i jasno! Pevačica Ljupka Stević napravila je krš i lom noćas, kada je krenula da se obračuna s partnerom od deset godina. Ljupka je na Instagramu otkrila da njen dečko, general Dragiša Simić, "ima ljubavnice koje vodi na… »
Ubacila sam prisluškivač u kola i dva dana slušala bljuvotine: Pevačica otkrila kako je saznala za Simićeve ljubavnice

Ubacila sam prisluškivač u kola i dva dana slušala bljuvotine: Pevačica otkrila kako je saznala za Simićeve ljubavnice

Mondo 17.09.2020
Pevačica je nakon deset godina veze, ovako otkrila da je dečko vara! Pevačica je nakon deset godina veze, ovako otkrila da je dečko vara! Domaći mediji bruje o skandalu Ljupke Stević koja je, kako kaže, otkrila da njen dečko sa kojim se zabavlja… »

Vesti dana »