Povezane vesti
Opozicija spremna za novi dijalog o izborima, ali samo uz posredovanje EU
N1 Info 17.09.2020
Postoji i spremnost ali i potreba za novim dijalogom opozicije i vlasti o izbornim uslovima, smatraju u Fondaciji za otvoreno društvo. Opozicioni lideri za sada poručuju da su za razgovore spremni, ali samo uz posredovanje Evropske unije. Izvor: N1… »
Antonijević: Priprema se nastavak međupartijskog dijaloga vlasti i opozicije
Pravda 17.09.2020
Dijalog između vlasti i opozicije o izbornim uslovima koji je prošlog leta pokrenut na Fakultetu političkih nauka, a kasnije se, uz posredovanje evroparlamentaraca premestio u parlament, mogao bi da bude nastavljen posle izbora skupštinskog rukovodstva i… »
Antonijević: Priprema se nastavak međupartijskog dijaloga vlasti i opozicije
RTV 17.09.2020
BEOGRAD - Dijalog između vlasti i opozicije o izbornim uslovima koji je prošlog leta pokrenut na Fakultetu političkih nauka, a kasnije se, uz posredovanje evroparlamentaraca premestio u parlament, mogao bi da bude nastavljen posle izbora skupštinskog… »
Milan Antonijević najavljuje nastavak dijaloga: Vlast i opozicija uskoro opet za istim stolom!
Kurir 17.09.2020
Stranke se još ne izjašnjavaju da li će se odazvati novom pozivu šefa Fondacije za otvoreno društvo. Neki smatraju da razgovore treba voditi u institucijama. Dijalog opozicije i vlasti biće nastavljen za nekoliko nedelja, najavio je direktor Fondacije za… »
Vesti dana »

Ministarstvo poljoprivrede: Zaplenjeno 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom
Danas pre 1 satjoš 34 povezane

Dodiku oduzet mandat: "O mojoj sudbini odlučiće narod na referendemu"
NIN pre 55 minutajoš 104 povezane

Jako nevreme i poplave u Boru uz upozorenje RHMZ za istočnu Srbiju
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 35 povezanih