Povezane vesti
Usred mirovnih pregovora u Afganistanu ubijeno 20 vladinih vojnika
Slobodna Evropa 17.09.2020
U žestokim borbama između avganistanskih snaga i talibanskih militanata poginulo je najmanje 20 vladinih vojnika, čak iako su mirovni pregovori nastavljeni u naporu da se okonča 19-godišnji rat u ovoj zemlji. Borbe, u kojima je ranjeno 17 pripadnika… »
Unatoč mirovnim pregovorima, deseci mrtvih u sukobima u Afganistanu
Al Jazeera 17.09.2020
Ubijeno je 20 pripadnika afganistanskih snaga sigurnosti, i skoro 30 talibanskih boraca, saopćile su vlasti. U žestokim sukobima afganistanskih snaga i talibana u noći na četvrtak na istoku zemlje poginulo je više desetaka ljudi dok i dalje traju mirovni… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za 14. januar: Kraj ledenog talasa, temperatura ide do +10
Mondo pre 34 minutajoš 3 povezane
"Ja sam pravoslavni Srbin i ponosan sam na korene!" Ovako je o sebi govorio Mark Brnović: "Pokupio sam najbolje od celog Balkana" (foto)
Blic pre 5 satijoš 4 povezane
"Upucani samo zato što su Srbi" Oglasila se Kancelarija za KiM: Napad pokazuje koliko su srpski povratnici ugroženi na prostoru Kosova i Metohije
Blic pre 9 satijoš 1 povezana
"Radujemo se da ga ponovo dočekamo" Tramp će predvoditi najveću američku delegaciju ikada na ovom samitu!
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana



