Povezane vesti

Ljupka Stević posle skandala poslala sms zakonitoj ženi generala - Evo šta joj je tačno poručila

Ljupka Stević posle skandala poslala sms zakonitoj ženi generala - Evo šta joj je tačno poručila

Blic 18.09.2020
Ljupka Stević uništila je automobil generalu Dragiši Simiću, nakon čega su skandalozni snimci preplavili društvene mreže, te se o tome danima priča i piše, a sada je pevačica otišla korak dalje. Naime, pevačica tvrdi da je deset godina bila u… »
"Varao me je sa tri maloletnice, nahvatala sam ga": Ljupka napravila haos, demolirala kola i nokautirala generala: "Pobegao je…

"Varao me je sa tri maloletnice, nahvatala sam ga": Ljupka napravila haos, demolirala kola i nokautirala generala: "Pobegao je…

Blic 18.09.2020
Pevačica Ljupka Stević šokirala je region kada je sinoć u naletu ljubomore uništila dva automobila u vlasništu generala policije Dragiše Simića, sa kojim je kako tvrdi bila u ljubavi 10 godina. Ljupka je sama na Instagram postavila snimke… »
(Video) Razbija auto, baca stvari po ulici i urla: Ljupka Stević je generalu potpuno demolirala vozila, a novi snimak je…

(Video) Razbija auto, baca stvari po ulici i urla: Ljupka Stević je generalu potpuno demolirala vozila, a novi snimak je…

Blic 17.09.2020
Pevačica Ljupka Stević sinoć je generalu policije Dragiši Simiću uništila dva automobila, a mi smo došli u posed snimka na kojem se vidi kako demolira vozila. Ljupka Stević je u pijanom stanju tvrdim predmetom polupala sva stakla i izbušila gume… »

Vesti dana »