Povezane vesti

Natho iz penala u 104. minutu odveo Partizan u treće kolo (VIDEO)

Natho iz penala u 104. minutu odveo Partizan u treće kolo (VIDEO)

Vesti online 18.09.2020
Fudbaleri Partizana plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su u četvrtak u Kišinjevu savladali moldavski Sfintal posle produžetaka 1:0 – 0:0. Jedini gol postigao je Bibras Natho u 104. minutu iz penala i „reprizirao… »
TSC oborio srpski rekord u Evropi star više od šest decenija

TSC oborio srpski rekord u Evropi star više od šest decenija

Nova 18.09.2020
Ekipa TSC eliminisana je posle penala (6:6 u 120 minuta) u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Ako je neka uteha, klub iz Bačke Topole, sa rivalom iz Bukurešta, za samo jedan dan obišao je celu planetu koja se naklonila učinku oba tima, koja su… »
"Bila je to neverovatna utakmica": Zoltan Sabo nahvalio svoj tim nakon poraza od Rumuna: Ovakvu utakmicu nikada nisam doživeo

"Bila je to neverovatna utakmica": Zoltan Sabo nahvalio svoj tim nakon poraza od Rumuna: Ovakvu utakmicu nikada nisam doživeo

Sportal blic 18.09.2020
TSC je u četvrtak ispao iz kvalifikacija za Ligu Evrope, ali je makar odigrao jednu od najuzbudljivijih utakmica ikada pod okriljem ovog takmičenja. Bilo je 6:6 nakon 120 minuta fudbala u Senti, da bi potom bivši evropski prvak FCSB preko penala stigao… »
Stanojević: Pristup Partizana je bio sjajan, momci pokazali karakter

Stanojević: Pristup Partizana je bio sjajan, momci pokazali karakter

Vesti online 18.09.2020
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovljan izadnjem svojih igrača u meču protiv Sfintula u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Crno-beli su sinoć u Kišinjevu posle produžetaka pobedili moldavski tim golom Bibrasa Natha… »
Meč lige Evrope odigran u "cik zore": Sinoć prekinuto zbog bezbednosti, klub iz San Marina propustio avion!

Meč lige Evrope odigran u "cik zore": Sinoć prekinuto zbog bezbednosti, klub iz San Marina propustio avion!

Mondo 18.09.2020
Eto i to se dešava... Eto i to se dešava... Zanimljiva dešavanja u Ligi Evrope se nastavljaju. Sinoć smo imali prilike da gledamo istorijsku utakmicu TSC-a i FCSB-a u kojoj smo videli 12 golova za 120 minuta fudbala, a sada je jedan meč igran i u… »
Aleksandar Stanojević: Momci su pokazali karakter, dopao mi se Partizan koji sam video!

Aleksandar Stanojević: Momci su pokazali karakter, dopao mi se Partizan koji sam video!

Večernje novosti 17.09.2020
FUDBALERI Partizana savladali su Sfintul u Moldaviji. Crno-beli su slavili 1:0, gol je postigao Bibras Natho sa bele tačke u 104. minutu meča. Šef stručnog štaba crno-belih bio je zadovoljan igrom i karakterom svojih igrača. "Zadovoljan sam što smo… »
Natho sa penala odveo Partizan u treće kolo kvalifikacija za LE

Natho sa penala odveo Partizan u treće kolo kvalifikacija za LE

Danas 17.09.2020
Fudbaleri Partizana plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evropa pošto su večeras u Kišinjevu, posle produžetaka, ekipu Sfintula sa 1:0. Partizan će narednog četvrtka gostovati belgijskoj ekipi Šarloa u trećem kolu kvalifikacija… »

Vesti dana »