Povezane vesti
Beograd reguliše rad električnih trotineta
RTV 18.09.2020
BEOGRAD - Grad Beograd je predložio zvanične izmene i dopune Zakona o bezbednosti saobraćaja, među kojima je i regulisanje rada električnih trotineta, izjavio je zamenik gradonačelnika Goran Vesić. On je istakao da je traženo da država donese odluku da… »
Grad tražio da se zakonom reguliše rad električnih trotineta
Nova 18.09.2020
Grad Beograd je predložio zvanične izmene i dopune Zakona o bezbednosti saobraćaja, među kojima je i regulisanje rada električnih trotineta, izjavio je danas zamenik gradonačelnika Goran Vesić. On je istakao da je traženo da država donese odluku da li će… »
Vesić: Grad predložio izmenu zakona i regulisanje vožnje električnih trotineta
N1 Info 18.09.2020
Grad Beograd predložio je zvanične izmene i dopune Zakona o bezbednosti saobraćaja, među kojima je i regulisanje rada električnih trotineta, a na državi je da donese odluku da li će oni biti dozvoljeni, izjavio je zamenik gradonačelnika Goran Vesić… »
Vesti dana »
Završen protest studenata i građana ispred RTS: Nisu zadovoljni izveštavanjem o nasilju danas ispred Pravnog fakulteta, zovu sve da dođu 23. maja u Beograd
Danas pre 3 satajoš 5 povezanih
Poznati svi finalisti Evrovizije, pesme u senci politike zbog bojkota Izraela
Južne vesti pre 2 satajoš 2 povezane






