Povezane vesti
Kako li je uopšte pogodio koja su kola njegova: Rekorder iz Lapova vozio sa čak 4,48 promila?!
Kurir 18.09.2020
KRAGUJEVAC - Kragujevačka saobraćajna policija, prilikom kontrole saobraćaja, zatekla je pedesetogodišnjeg muškarca iz Lapova u vožnji sa čak 4,48 promila alkohola u krvi. On je vozio automobil marke "opel korsa" i odmah mu je bilo određeno zadržavanje… »
Vozio sa 4,48 promila alkohola u krvi
Pressek 18.09.2020
Policija u Kragujevcu, prilikom kontrole saobraćaja, zatekla je pedesetšestogodišnjeg muškarca iz Lapova koji je automobilom „opel korsa“ upravljao sa 4,48 promila alkohola u krvi. Vozaču je određeno zadržavanje do 12 sati radi istrežnjenja, a potom je… »
Lapovo: Muškarac vozio sa 4,48 promila alkohola u krvi
Nova 18.09.2020
Muškarac iz Lapova (56) uhvaćen je za volanom sa 4,48 promila alkohola u krvi, saopštila je Policija u Kragujevcu. Alkoholisani vozač je odmah isključen iz saobraćaja i određeno mu je zadržavanje radi istrežnjenja. Saobraćajna policija je prilikom… »
Vesti dana »

Đoković značajno napredovao – Alkaras zamenio Sinera na prvom mestu
Sputnik pre 42 minutajoš 38 povezanih

Vremenska prognoza: Danas pretežno sunčano, u brdskim predelima kratkotrajna kiša
Beta pre 22 minutajoš 16 povezanih

Jednom od ukupno tri povređena policijska službenika u Kosjeriću konstatovane teške telesne povrede
RTV pre 1 satjoš 12 povezanih

(Foto, video) prve fotografije jezivog sudara na Karaburmi: Povređeni leže na ulici, automobili smrskani do neprepoznatljivosti
Blic pre 17 minutajoš 19 povezanih