Povezane vesti

Krivokapić u intervjuu za Dojče vele: Nemam mentora ni u Beogradu, niti u Rusiji (video)

Krivokapić u intervjuu za Dojče vele: Nemam mentora ni u Beogradu, niti u Rusiji (video)

Pravda 18.09.2020
Nosilac liste jedne od tri pobedničke koalicije u Crnoj Gori Zdravko Krivokapić, koji je viđen za novog premijera, kaže da ne ume da prepozna zašto je aktuelni predsednik Milo Đukanović toliko bitan Zapadu, jer, kako navodi, ako ste zaduženi kod… »
Krivokapić jasno odgovorio: Nemam mentora ni u Beogradu, ni u Rusiji, ni u Amflohiju!

Krivokapić jasno odgovorio: Nemam mentora ni u Beogradu, ni u Rusiji, ni u Amflohiju!

Srbija danas 18.09.2020
- Ja nemam nikakvo zaduženje, nemam ni mentora, niti u Beogradu, niti u Rusiji, a mentor mi nije ni njegovo pravosveštenstvo mitropolit Amfilohije - rekao je Krivokapić. Nosilac liste jedne od tri pobedničke koalicije u Crnoj Gori Zdravko Krivokapić… »
Krivokapić: Nisu mi mentori Beograd, Rusija, ni Amfilohije

Krivokapić: Nisu mi mentori Beograd, Rusija, ni Amfilohije

Nova 18.09.2020
„Nemam mentora – ni u Beogradu, ni u Rusiji, a mentor mi nije ni njegovo pravosveštenstvo mitropolit Amfilohije“, kaže u intervjuu za Dojče vele Zdravko Krivokapić, lider koalicije „Za budućnost Crne Gore“. DW: Gospodine Krivokapiću, Vi… »
Krivokapić za DW: Nisu mi mentori ni Beograd, ni Rusija, ni Amfiohije

Krivokapić za DW: Nisu mi mentori ni Beograd, ni Rusija, ni Amfiohije

Dojče vele 18.09.2020
„Nemam mentora – ni u Beogradu, ni u Rusiji, a mentor mi nije ni njegovo pravosveštenstvo mitropolit Amfilohije“, kaže u intervjuu za Dojče vele Zdravko Krivokapić, lider koalicije „Za budućnost Crne Gore“. DW: Gospodine Krivokapiću, Vi… »

Vesti dana »

Jokić nakon poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..."

Jokić nakon poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..."

Sportske.net pre 57 minutajoš 20 povezanih
Danas su Cveti

Danas su Cveti

Glas Šumadije pre 2 satajoš 10 povezanih
Danas se održava 37. po redu Beogradski maraton

Danas se održava 37. po redu Beogradski maraton

Danas pre 2 satajoš 10 povezanih