Povezane vesti

Krivokapić za Dojče vele: Nemam mentora ni u Beogradu, ni u Rusiji, ni u Amflohiju!

Krivokapić za Dojče vele: Nemam mentora ni u Beogradu, ni u Rusiji, ni u Amflohiju!

Kurir 18.09.2020
Nosilac liste jedne od tri pobedničke koalicije u Crnoj Gori Zdravko Krivokapić, koji je viđen za novog premijera, kaže da ne ume da prepozna zašto je aktuelni predsednik Milo Djukanović toliko bitan Zapadu, jer, kako navodi, ako ste zaduženi kod… »
Krivokapić: Ne znam zašto je Milo Ðukanović toliko bitan Zapadu

Krivokapić: Ne znam zašto je Milo Ðukanović toliko bitan Zapadu

Alo 18.09.2020
Posvetiće se unutrašnjim pitanjima Crne Gore. , koji je viđen za novog premijera, kaže da ne ume da prepozna zašto je aktuelni predsednik Milo Ðukanović toliko bitan Zapadu, jer, kako navodi, ako ste zaduženi kod određenih krugova, onda vi imate… »
Krivokapić u intervjuu za Dojče vele: Nemam mentora ni u Beogradu, niti u Rusiji, ni u Amfilohiju!

Krivokapić u intervjuu za Dojče vele: Nemam mentora ni u Beogradu, niti u Rusiji, ni u Amfilohiju!

Večernje novosti 18.09.2020
NOSILAC liste jedne od tri pobedničke koalicije u Crnoj Gori Zdravko Krivokapić, koji je viđen za novog premijera, kaže da ne ume da prepozna zašto je aktuelni predsednik Milo Đukanović toliko bitan Zapadu, jer, kako navodi, ako ste zaduženi kod… »
Krivokapić za DW: Nisu mi mentori ni Beograd, ni Rusija, ni Amfilohije

Krivokapić za DW: Nisu mi mentori ni Beograd, ni Rusija, ni Amfilohije

N1 Info 18.09.2020
Nemam mentora, ni u Beogradu, ni u Rusiji, a mentor mi nije ni njegovo pravosveštenstvo mitropolit Amfilohije, rekao je za Dojče vele Zdravko Krivokapić, lider koalicije "Za budućnost Crne Gore". Na pitanje o tome što se jedni raduju, a drugi plaše… »

Vesti dana »