Povezane vesti
“Vlada malo radi na reformama za evrointegraciju Srbije”
Nova 18.09.2020
Profesor Centra za jugoistočne evropske studije Univerziteta u Gracu Florijan Biber izjavio je u emisiji Dan uživo da je "zastoj u evrointegracijama rezultat stagnacije reformi u Srbiji". Govoreći o pregovorima u Vašingtonu, kaže da beogradska delegacija… »
Biber: Vlast odavno vrlo malo radi na reformama potrebnim za evrointegracije
N1 Info 18.09.2020
Profesor Centra za jugoistočne evropske studije Univerziteta u Gracu Florijan Biber izjavio je u emisiji Dan uživo da je "zastoj u evrointegracijama rezultat stagnacije reformi u Srbiji". "Nije tajna da vlast već odavno jako malo radi na tome što su… »
Vesti dana »
Toplotni talas u Srbiji: U nekim delovima zemlje očekuje se i 40 stepeni
RTV pre 16 minutajoš 22 povezane
Motociklista teško povređen u Belom Potoku: Još tri saobraćajne nesreće tokom noći u Beogradu, oglasili se iz Hitne pomoći
Kurir pre 1 satjoš 8 povezanih
Najnovije stanje na putevima: Na granicama se prolazi brzo, ali zbog radova pripremite alternativne pravce
RINA pre 1 satjoš 5 povezanih




