Povezane vesti

Paula je počela da mi se gadi: Fran opleo po bivšoj, a jedno mu je zabranila kad je izašao iz zatvora! (video)

Paula je počela da mi se gadi: Fran opleo po bivšoj, a jedno mu je zabranila kad je izašao iz zatvora! (video)

Kurir 18.09.2020
Fran Pujas, Filip Car, Milan Janković Čorba i Elena Stojčić pričali su o aktuelnim temama ispred paba u rijalitiju. Fran je tom prilikom pričao o bivšoj devojci Pauli. "Sve je više počela da mi se gadi sa tim izjavama - Varala sam ih da bi me… »
Neca podelio sa aleksandrom ono što niko ne zna: Nije uspeo da sačuva tajnu, zbog ovoga je pocrveneo! (video)

Neca podelio sa aleksandrom ono što niko ne zna: Nije uspeo da sačuva tajnu, zbog ovoga je pocrveneo! (video)

Kurir 18.09.2020
Nenad Lazić (Neca Tiktoker) i Aleksandra Nikolić razgovarali su u pabu o Necinom s*ksualnom životu. "I ne treba da žuriš, treba to da uradiš kad budeš ti osetio, s kim budeš hteo... Ti si beba, ti još te stvari nisi iskusio", rekla je Aleks… »
Haos! Car nasrnuo na Miću, gađao ga flašom: Uleteli da ih razdvajaju, a sve je počelo zbog jedne rečenice! (video)

Haos! Car nasrnuo na Miću, gađao ga flašom: Uleteli da ih razdvajaju, a sve je počelo zbog jedne rečenice! (video)

Kurir 18.09.2020
Nakon klipa u kojem Filip Car i Jovana Tomić Matora komentarišu Moniku Horvat, došlo je do žestokog sukoba između Cara i Lepog Miće. Oni su razmenili niz uvreda, i zamalo su se potukli, ali obezbeđenje je blagovremeno reagovalo. "Krme jedno… »
Monika Horvat napravila dramu, guši se u suzama: Optužili je da je folirant, a ona se obrušila na devojku matoru (video)

Monika Horvat napravila dramu, guši se u suzama: Optužili je da je folirant, a ona se obrušila na devojku matoru (video)

Kurir 18.09.2020
Nakon što su zadrugari videli klip u kojem Filip Car i Jovana Tomić Matora komentarišu Moniku Horvat, za crnim stolom nastao je pravi haos. Usled komentarisanja, zadrugari su opet Moniku nazvali ''folirantom''. Monika nije podnela komentare pa se… »
Filip Car nije mogao da istrpi uvrede, pa nasrnuo na Lepog Miću: Reagovalo obezbeđenje! (video)

Filip Car nije mogao da istrpi uvrede, pa nasrnuo na Lepog Miću: Reagovalo obezbeđenje! (video)

Alo 18.09.2020
Napeto! U Beloj kući uveliko je u toku emisija "Gledanje snimaka". Lepi Mića Lepi Mića Oni su razmenili niz uvreda, i zamalo su se potukli, ali obezbeđenje je blagovremeno reagovalo. - Krme jedno, zaljubljen si u Moniku - rekao je Mića. - J*ebaću te… »

Vesti dana »