Povezane vesti

Surovo iskrena ispovest tanje Savić: Vidim da deca pate bez mene, noćima ne spavam, samo maštam da zagrlim sinove!

Surovo iskrena ispovest tanje Savić: Vidim da deca pate bez mene, noćima ne spavam, samo maštam da zagrlim sinove!

Kurir 19.09.2020
Pevačica Tanja Savić kaže da već danima nije čula naslednike i da samo od dobre volje njenog, još uvek zakonitog, supruga zavisi kada će se to dogoditi. Ona priznaje da nije ni znala koliko je jaka dok joj se nije dogodila borba da vrati Đorđa i… »
Prošla kroz pakao u braku, sada se bori za decu: Tanja Savić piše knjigu - "sve ću da otkrijem"

Prošla kroz pakao u braku, sada se bori za decu: Tanja Savić piše knjigu - "sve ću da otkrijem"

Mondo 19.09.2020
Pevačica nakon ispovesti na Instagramu najavljuje da će otkriti šta ju je osnažilo da povede borbu protiv bivšeg muža! Pevačica nakon ispovesti na Instagramu najavljuje da će otkriti šta ju je osnažilo da povede borbu protiv bivšeg muža! Tanja… »
Svekrva mi je govorila da sam ružna žena i loša majka: Oglasila se Tanja Savić - Nisam čula decu sedam dana!

Svekrva mi je govorila da sam ružna žena i loša majka: Oglasila se Tanja Savić - Nisam čula decu sedam dana!

Večernje novosti 18.09.2020
TANjA Savić progovorila je o tome šta proživljava zbog toga što joj je muž Dušan Jovančević bez dozvole odveo decu u Australiju. Ona je istakla da decu nije čula 7 dana, pa progovorila o svom mužu i njegovoj majci. - Trenutno sam u Smederevu… »

Vesti dana »