Povezane vesti

Mihajlović: Umro bih da me lekari nisu pustili na utakmicu

Mihajlović: Umro bih da me lekari nisu pustili na utakmicu

Nova 19.09.2020
"Umro bih da mi lekari nisu dozvolili da napravim pauzu tokom lečenja od leukemije i da vodim ekipu protiv Verone na startu prošle sezone u Seriji A", izjavio je trener Bolonje Siniša Mihajlović. Mihajlović je u julu prošle godine objavio da boluje… »
Mihajlović: Umro bih da me nisu pustili na klupu

Mihajlović: Umro bih da me nisu pustili na klupu

N1 Info 19.09.2020
Trener Bolonje Siniša Mihajlović, koji je posle leukemije uspeo da pobedi i koronavirus, pričao je o pauzi u tretmanu hemoterapije kada su mu lekari dozvolili da bude na utakmici protiv Verone. Siniša Mihajlović je imao veoma tešku godinu iza sebe… »
Parole i jasna poruka navijača Dinama: Vranjanci veoma nezadovoljni, evo šta su poručili prvom čoveku Draganu Antiću…

Parole i jasna poruka navijača Dinama: Vranjanci veoma nezadovoljni, evo šta su poručili prvom čoveku Draganu Antiću…

Hot sport 19.09.2020
Na mejl adresu naše redakcije stigle su fotografije nastale u Vranju, koje imaju jasnu poruku. Naime, u Vranju su osvanuli plakati i parole protiv Dragana Antića Recka, trenera i predsednika FK Dinamo iz tog grada. FOTO: Privatna arhiva Vranjanci su… »
Siniša Mihajlović: ‘Da tog dana nisam bio tamo, umro bih’

Siniša Mihajlović: ‘Da tog dana nisam bio tamo, umro bih’

Hot sport 19.09.2020
Trener Bolonje Siniša Mihajlović prisetio se početka prošle sezone u Seriji A, malo nakon što je saznao da boluje od leukemije. Baš pred početak nove sezone, Mihajlović je odlučio da, uprkos bolesti, bude uz ekipu na gostovanju Veroni. I tim… »
Umro bih da me nisu pustili iz bolnice da vodim tim: Emotivni Mihajlović u svom stilu opisuje borbu protiv leukemije

Umro bih da me nisu pustili iz bolnice da vodim tim: Emotivni Mihajlović u svom stilu opisuje borbu protiv leukemije

Mondo 19.09.2020
Lečio se od teške bolesti, ali od fudbala baš nikako nije hteo da odustaje. Lečio se od teške bolesti, ali od fudbala baš nikako nije hteo da odustaje Plah, emotivan, vatren, svi znaju karakter Siniše Mihajlovića, zato i nikoga nije iznenadilo dok… »
"Umro bih da mi lekari to nisu: Dozvolili!" Siniša Mihajlović otkrio najvažniji momenat u borbi sa leukemijom!

"Umro bih da mi lekari to nisu: Dozvolili!" Siniša Mihajlović otkrio najvažniji momenat u borbi sa leukemijom!

Sportal blic 19.09.2020
Prošao je kroz pravi pakao, a sada kaže da je jedan poseban, fudbalski trenutak - pomogao da se vratio u život. je svašta "preturio" preko glave - nedavno je preležao novi korona virus, pre toga se izborio sa opakom leukemijom. A tokom lečenja od… »

Vesti dana »