Povezane vesti

Seljani sa suvobora šalju Trampu pismo na ćirilici: "Mi, srpski seljaci, spremni da damo život za otadžbinu..." (foto)

Seljani sa suvobora šalju Trampu pismo na ćirilici: "Mi, srpski seljaci, spremni da damo život za otadžbinu..." (foto)

Mondo 19.09.2020
Meštani suvoborskih sela, uputili su prijateljsko pismo predsedniku Sjedinjenih Amerikih Država, Donaldu Trampu, s pozivom da ih poseti u prvoj odgovarajućoj prilici. Meštani suvoborskih sela, uputili su prijateljsko pismo predsedniku Sjedinjenih… »
Meštani gornjomilanovačkih sela pozvali Trampa u posetu

Meštani gornjomilanovačkih sela pozvali Trampa u posetu

Danas 19.09.2020
Meštani deset sela iz okoline Gornjeg Milanovca uputili su pismo američkom predsedniku Donaldu Trampu, u kome ga pozivaju da poseti memorijalni kompleks koji se gradi u selu Pranjani posvećen misiji spasavanja američkih pilota za vreme Drugog svetskog… »
Spremaju doček predsedniku SAD: Srpski seljaci pisali Trampu, pozvali ga da poseti Srbiju, a ovako će ga ugostiti

Spremaju doček predsedniku SAD: Srpski seljaci pisali Trampu, pozvali ga da poseti Srbiju, a ovako će ga ugostiti

Blic 19.09.2020
Meštani Pranjana i suvoborskih sela uputili su pismo predsedniku SAD Donaldu Trampu povodom operacije spasavanja američkih pilota sa improvizovanog aerodroma na Galovića brdu 1944. godine gde je obnovljen aerodrom i urađen memorijalni kompleks. Oni su… »
Trampu pisali srpski seljaci: Tiče se slavne srpske istorije, pozvali američkog predsednika u posetu

Trampu pisali srpski seljaci: Tiče se slavne srpske istorije, pozvali američkog predsednika u posetu

Večernje novosti 18.09.2020
UVAŽENI predsedniče Sjedinjenih Američkih Država, g. Donald Tramp, mi, srpski seljaci, odgajeni da poštujemo tuđe i brinemo o svome i spremni uvek da damo život za otadžbinu i slobodu zlatnu, ljudi od reči i narod koji poštuje svakog… »

Vesti dana »