Povezane vesti

Ispovest žene koju je brutalno prebio taksista: "Sigurno je mislio da sam mrtva kada je otišao"

Ispovest žene koju je brutalno prebio taksista: "Sigurno je mislio da sam mrtva kada je otišao"

Mondo 19.09.2020
Pravnica iz Šapca nije ni slutila kakve će batine dobiti u svom stanu tog kobnog dana. Pravnica iz Šapca nije ni slutila kakve će batine dobiti u svom stanu tog kobnog dana. "Ja sam zato i rešila javno da govorim o događaju, jer svi ćute. Nasilnik… »
Šabac: Taksista tukao ženu sve dok nije izgubila svest

Šabac: Taksista tukao ženu sve dok nije izgubila svest

Nova 19.09.2020
D. R., pravnicu iz Šapca, stravično je pretukao taksista, izvesni I. S., i tom prilikom naneo joj teške telesne povrede. Napadnuta žena je za medije do detalja ispričala kakvu je traumu doživela, rekavši da je pukom srećom preživela ovaj napad… »
Ženu iz Šapca brutalno pretukao taksista: "Udarao me je u glavu, izvinite na slikama, potresne su"

Ženu iz Šapca brutalno pretukao taksista: "Udarao me je u glavu, izvinite na slikama, potresne su"

Telegraf 19.09.2020
D.R. iz Šapca nije ni slutila šta će je zadesiti tog kobnog dana u njenom stanu, kada ju je nasilnik krvnički pretukao i naneo joj teške povrede. - Ja sam zato i rešila javno da govorim o događaju, jer svi ćute. Nasilnik (taksista I.S.) je poznat… »

Vesti dana »