Povezane vesti
Žena iz BiH prebolela koronu, dok je bila u bolnici, preminuli joj muž i dva sina
Telegraf 19.09.2020
Emira Duraković je znala da joj je suprug preminuo još dok je bila u bolnici, ali za smrt sinova nije znala. Pre dva dana je iz bolnice u Bugojnu na kućno lečenje otpuštena Emira Duraković, majka Adisa i Harisa Durakovića i supruga Hajrudina koji su… »
Tragedija porodice iz bugojna: Majci rekli da su joj sinovi umrli od korone, njen odgovor sve rasplakao
Kurir 19.09.2020
Emira Duraković, majka Adisa i Harisa Durakovića i supruga Hajrudina koji su u sedam dana preminuli od posledica koronavirusa, u sredu je iz bolnice u Bugojnu otpuštena na kućno lečenje. Kako je ispričao Emirin dever Kemal Duraković, kada su joj kazali… »
Majci su kazali da su joj umrli sinovi od koronavirusa, njen odgovor sve naterao na suze
Alo 19.09.2020
Nikada joj život više neće biti isti. Emira Duraković, majka Adisa i Harisa Durakovića i supruga Hajrudina koji su u sedam dana preminuli od posledica koronavirusa, u sredu je iz bolnice u Bugojnu otpuštena na kućno lečenje. Kako je za "Avaz" ispričao… »
Vesti dana »
Iranski ministar: Ubistvo Laridžanija neće destabilizovati politički sistem
RTV pre 49 minutajoš 27 povezanih
Vreme danas: Vetrovito, tokom dana oblačno, mestimično kiša, na planinama sneg
Nedeljnik pre 1 satjoš 21 povezana
BLOG UŽIVO Iran se sveti za ubistvo Laridžanija, Izrael pokušao atentat na iranskog ministra, pogođena nuklearna elektrana
Nova pre 19 minutajoš 15 povezanih





