Povezane vesti

Ekskluzivno! Miladin Kovačević za Kurir: Od 2008. prikazuju me kao monstruma i nasilnika, ali bez dokaza

Ekskluzivno! Miladin Kovačević za Kurir: Od 2008. prikazuju me kao monstruma i nasilnika, ali bez dokaza

Kurir 20.09.2020
Već godinama živim pod lupom javnosti, a svaki moj postupak dobija negativnu konotaciju, čak i kada su činjenice u potpunosti na mojoj strani, kaže Miladin Kovačević. Još od 2008. godine sam žrtva nezapamćenog linča u kom se u kontinuitetu… »
"Došla je na vrata, lupala i molila": Kovačević je pušten da se brani sa slobode, a evo šta je rekao na saslušanju na…

"Došla je na vrata, lupala i molila": Kovačević je pušten da se brani sa slobode, a evo šta je rekao na saslušanju na…

Blic 20.09.2020
Miladin Kovačević (33) koji se sumnjiči da je u noći između utorka i srede zlostavljao i mučio Tijanu T. (26) i pretnjama ugrozio njenu sigurnost juče je, posle saslušanja u Prvom osnovnom tužilaštvu u Beogradu pušten da se brani sa slobode… »
Detalji sa saslušanja: Miladin Kovačević detaljno opisao kako se optužena ponašala

Detalji sa saslušanja: Miladin Kovačević detaljno opisao kako se optužena ponašala

Večernje novosti 20.09.2020
MILADIN Kovačević saslušan je juče u Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu gde je u celosti negirao da je pretio devojci T. T. (26) pre četiri dana u centru Beograda. Nakon saslušanja, tužilaštvo je predložilo sudu da mu odredi pritvor… »
Dosije "Kovačević": Od brutalnog nasilja na terenu, bekstva iz Amerike u koje je bio umeštan i konzul do optužbi za…

Dosije "Kovačević": Od brutalnog nasilja na terenu, bekstva iz Amerike u koje je bio umeštan i konzul do optužbi za…

Blic 19.09.2020
Miladin Kovačević (30), bivši košarkaš, koji je javnosti poznatiji po nasilju i prebijanju, iza sebe ima nekoliko inicidenata zbog kojih je kažnjavan, a sada je danima u žiži javnosti zbog sumnje da je mučio i zlostavljao svoju devojku… »
Čuj izvini, pa nemam 12 godina! Isplivao snimak navodne svađe Kovačevića i devojke

Čuj izvini, pa nemam 12 godina! Isplivao snimak navodne svađe Kovačevića i devojke

Večernje novosti 19.09.2020
PRVO osnovno tužilaštvo naložilo je uzimanje snimaka bezbednosnih kamera iz stana u kom je navodno bivši košarkaš Miladin Kovačević (30) zlostavljao i mučio svoju devojku T.T. (26). Kovačević je danas, nakon saslušanja u tužilaštvu, pušten… »

Vesti dana »