Povezane vesti

"Proveo sam mesece u mučenju": Leonardo nije hteo da se ubije, otkrio je šta mu se dešava i ljudi se mole za njega

"Proveo sam mesece u mučenju": Leonardo nije hteo da se ubije, otkrio je šta mu se dešava i ljudi se mole za njega

Sportal blic 20.09.2020
Kao bomba u domaćoj javnosti odjeknula je vest da je bivši fudbaler Partizana i miljenik navijača tog kluba Leonardo Da Silva Souza pokušao da se ubije. Čitavu priču dodatno je podgrejala Leonardovom objava na instagramu i fotografija iz bolničke… »
Šokantna poruka bivšeg igrača Partizana: "Hteo sam da napustim sve, ali mi se Bog obratio" - na šta je mislio?

Šokantna poruka bivšeg igrača Partizana: "Hteo sam da napustim sve, ali mi se Bog obratio" - na šta je mislio?

Mondo 20.09.2020
Mnogi su ovo shvatili kao ono najgore! Mnogi su ovo shvatili kao ono najgore! Neverovatna vest stigla je pravo niotkuda. Nekadašnji fudbaler Partizana navodno je hteo da izvrši samoubistvo!? Radi se o Leonardu, Brazilcu koji je do pre nekoliko godina… »
"Odlučio sam da podelim moju bol sa: Vama!" Šok priznanje: Bivši fudbaler Partizana pokušao sebi da oduzme život

"Odlučio sam da podelim moju bol sa: Vama!" Šok priznanje: Bivši fudbaler Partizana pokušao sebi da oduzme život

Sportal blic 20.09.2020
Bivši fudbaler Partizana, Brazilac Leonardo, pokušao je da izvrši samoubistvo. , koji se već dugo bori sa depresijom, priznao je da je želeo da oduzme sebi život, ali je u poslednjem momentu odustao. - Odlučio sam da podelim moju bol sa vama… »
Uzbuna na mrežama, šta se desilo ljubimcu ''Grobara''?!

Uzbuna na mrežama, šta se desilo ljubimcu ''Grobara''?!

Sportske.net 20.09.2020
Ima različitih tumačenja, ali poruka je jedinstvena, da se što pre oporavi! Nekadašnji fudbaler Partizana, jedan od najzaslužnijih za poslednju duplu krunu koju je Partizan osvojio pre tri godine, Brazilac Leonardo, zabrinuo je ovog vikenda… »

Vesti dana »