Povezane vesti

Trener Zlatibora pred duel sa partizanom: ‘Svi misle da su nepobedivi, ja mislim drugačije’

Trener Zlatibora pred duel sa partizanom: ‘Svi misle da su nepobedivi, ja mislim drugačije’

Hot sport 20.09.2020
Fudbaleri Partizana sastaće se sa ekipom Zlatibora danas od 19 časova u okviru osmog kola Superlige Srbije. Šef stručnog štaba Zlatibora, Predrag Ristanović, veruje da njegov tim može da iznenadi crno-bele i da izbori povoljan rezultat. – Svi… »
Novi Partizan za nove odgovore: Stanojević menja petoricu protiv Zlatibora, ko će iskoristiti dobijenu šansu?

Novi Partizan za nove odgovore: Stanojević menja petoricu protiv Zlatibora, ko će iskoristiti dobijenu šansu?

Mondo 20.09.2020
Crno-beli gostuju novom članu Superlige. Crno-beli gostuju novom članu Superlige. Mnogo putovanja ove sedmice za crno-bele, mnogo i promena u nedeljnom timu. Fudbaleri Partizana u 8. kolu Superlige gostuju ekipi Zlatibora, u meču u kojem će biti… »
Zlatibor premijerno protiv Partizana

Zlatibor premijerno protiv Partizana

Zoom UE 20.09.2020
UŽICE – U 8. kolu Linglong Superlige Srbije fudbaleri Zlatibora će na Gradskom stadionu u Užicu dočekati ekipu Partizana večeras u 19 časova. To će biti prvi susret ovih klubova u takmičarskom meču. Čajetinski klub je neporažen u prethodna… »
''Svi misle da ekipa Partizana ne može da se pobedi, ali ja mislim da može!''

''Svi misle da ekipa Partizana ne može da se pobedi, ali ja mislim da može!''

Sportske.net 20.09.2020
Zanimljiv komentar pred večerašnji meč. Posle teške utakmice u Moldaviji i pobede u produžecima nad Sfintul Georgeom (1:0), Partizan večeras ima drugo od tri gostovanja u nizu, ovoga puta protiv ekipe Zlatibora u meču osmog kola Linglong Superlige… »
"Svi misle da Partizan ne može da se pobedi, ali ja ne": Trener Zlatibora želi da ukoči "parni valjak"

"Svi misle da Partizan ne može da se pobedi, ali ja ne": Trener Zlatibora želi da ukoči "parni valjak"

Mondo 20.09.2020
Najavljuje neizvestan meč. Najavljuje neizvestan meč. Fudbaleri Partizana večeras imaju drugo od tri uzastopna gostovanja. Posle Moldavije i Sfintula, a pre Belgije i Šarlroa, očekuje ih meč protiv Zlatibora u Superligi Srbije. Novi član najvišeg… »

Vesti dana »