Povezane vesti

Tajson šokirao sve, jede samo jednu stvar: Nekad sam bio vegan, a sada sam zbog ovoga još jači!

Tajson šokirao sve, jede samo jednu stvar: Nekad sam bio vegan, a sada sam zbog ovoga još jači!

Mondo 20.09.2020
Opet je sve iznenadio! Opet je sve iznenadio! Majk Tajson je najavio povratak u ring i od tada je u centru svetske pažnje! Legendarni bokser se 28. novembra vraća u ring, uprkos činjenici da je u 54. godini! On će tada imati egzibicioni meč protiv… »
''Gvozdeni Majk'' sve jači, tajna je u mesu od bizona!

''Gvozdeni Majk'' sve jači, tajna je u mesu od bizona!

Sportske.net 20.09.2020
Uveliko se priprema za spektakularni povratak u ring. Mnogi nisu verovali, ali legendarni Majk Tajson vraća se boksu u svojoj 54. godini. Za 28. novembar zakazan je njegov egzibicioni meč sa Rojom Džonsom juniorom, ali Tajson već obavlja pripreme za… »
Tajson jede samo jednu namirnicu! "Shvatio sam da su sve stvari koje su dobre - za mene otrov, ovako se osećam jače!"

Tajson jede samo jednu namirnicu! "Shvatio sam da su sve stvari koje su dobre - za mene otrov, ovako se osećam jače!"

Sportal blic 20.09.2020
Od kada je objavio da se vraća u ring, Majk Tajson je u centru svetske pažnje. Tajson se 28. novembra vraća u ring u 54. godini, kada će “odraditi” egzibicioni meč protiv još jedne legende - Roja Džonsa juniora. “Gvozdeni” se već mesecima… »

Vesti dana »