Povezane vesti

Tramp o predlogu za Nobela: Zaustavljamo masovna ubijanja između Srbije i Kosova

Tramp o predlogu za Nobela: Zaustavljamo masovna ubijanja između Srbije i Kosova

N1 Info 20.09.2020
Američki predsednik Donald Tramp u predizbornoj kampanji u Severnoj Karolini rekao je da će, možda, dobiti Nobelovu nagradu za mir, a u tom kontekstu pomenuo je i Kosovo, rekavši da njegova administracija uspeva da zaustavi "masovna ubijanja" koja se… »
Tramp na skupu u severnoj karolini: Zaustavili smo masovna ubijanja između Kosova i Srbije, zaslužio sam Nobela

Tramp na skupu u severnoj karolini: Zaustavili smo masovna ubijanja između Kosova i Srbije, zaslužio sam Nobela

Kurir 20.09.2020
BEOGRAD/VAŠINGTON - Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da je zaslužio Nobelovu nagradu za mir jer je uspeo da zaustavi masovna ubijanja između Srbije i Kosova, prenose američki mediji. "Siguran sam da je sledeća stvar Nobelova nagrada za mir… »
Tramp: Zaustavljamo ubijanje između Srbije i Kosova

Tramp: Zaustavljamo ubijanje između Srbije i Kosova

Glas Amerike 20.09.2020
BEOGRAD — Predsednik Donald Tramp je na predizbornom mitingu u Severnoj Karolini govorio o nominaciji za Nobelovu nagradu za mir i u tom kontekstu pomenuo Kosovo i Srbiju, rekavši da je uspeo da zaustavi masovna ubijanja na tom prostoru, prenosi Fonet… »
"Zaustavili smo masovna ubijanja između Srbije i Kosova": Tramp o tome zašto zaslužuje Nobela za mir (video)

"Zaustavili smo masovna ubijanja između Srbije i Kosova": Tramp o tome zašto zaslužuje Nobela za mir (video)

Blic 20.09.2020
"Mi zaustavljamo masovna ubijanja između Kosova i Srbije. Dugo godina su se ubijali. Prestaće da ubijaju jedni druge", rekao je američki predsednik Donald Tramp na predizbornom skupu u Fajetvilu u Severnoj Karolini. Tramp je, između ostalog, u subotu… »
Tramp o predlogu za nobela: Na predizbornom skupu spomenuo sporazum u Vašingtonu

Tramp o predlogu za nobela: Na predizbornom skupu spomenuo sporazum u Vašingtonu

Večernje novosti 20.09.2020
TRAMP je, između ostalog, u subotu uveče rekao da će možda biti izabran za Nobelovu nagradu za mir zbog nedavno potpisanog sporazuma između Beograda i Prištine u Vašingtonu. On je napomenuo da očekuje Nobelovu nagradu za mir zbog sporazuma koji je… »
Tramp: Zaustavili smo masovna ubijanja između Srbije i Kosova

Tramp: Zaustavili smo masovna ubijanja između Srbije i Kosova

RTV 20.09.2020
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp u predizbornoj kampanji u Severnoj Karolini rekao je, između ostalog, da će možda biti izabran za Nobelovu nagradu za mir i u tom kontekstu pomenuo nedavno potpisan sporazum između Beograda i Prištine u… »
Tramp: Prekinuli smo masovna ubijanja između Srbije i Kosova

Tramp: Prekinuli smo masovna ubijanja između Srbije i Kosova

Nova 20.09.2020
Američki predsednik Donald Tramp u predizbornoj kampanji u Severnoj Karolini rekao je, između ostalog, da je nominovan za Nobelovu nagradu za mir i u tom kontekstu pomenuo nedavno potpisan sporazum između Beograda i Prištine u Vašingtonu. Kako… »

Vesti dana »