Povezane vesti
Medojević: Kriminalna organizacija Mila Đukanovića preti miru
Danas 20.09.2020
Predsednik Pokreta za promene Nebojša Medojević upozorio je danas generalnog sekretara NATO Jensa Stoltenberga da je u osetljivom trenutku, kada počinje tranzicija vlasti u Crnoj Gori, od suštinske važnosti sačuvati mir i stabilnost, istakavši da je… »
Medojević pisao Stoltenbergu: Pogoršana bezbednost u Crnoj Gori
Dnevnik 20.09.2020
PODGORICA: Predsednik Pokreta za promene Nebojša Medojević u pismu koje je uputio generalnom sekretaru NATO Jensu Stoltenbergu navodi da su bezbednosne prilike u Crnoj Gori pogoršane posle izbora. Medojević u pismu tvrdi da postoje “zabrinjavajući javni… »
Vesti dana »
(BLOG) Policija primenila silu na Filozofskom u Novom Sadu - protesti podrške u Nišu, Beogradu i Kragujevcu
N1 Info pre 3 minutajoš 100 povezanih
Vazdušni taksi u Srbiji: U Davosu potpisan ugovor sa američkom kompanijom
Radio 021 pre 2 satajoš 33 povezane
Sve Trampove izjave sa današnjeg foruma koje su malo zbunile svet: Grenland je Island, voli Makrona, ali mu se ruga? (video, foto)
Kurir pre 4 minutajoš 75 povezanih
Grenel odgovorio Marti Kos: Srbija treba da bude na američkom, a ne na evropskom putu
Euronews pre 2 satajoš 29 povezanih



