Povezane vesti

Kraj muke za Bejla u Realu: Murinjo vratio Velšanina kući

Kraj muke za Bejla u Realu: Murinjo vratio Velšanina kući

Vesti online 20.09.2020
Velški reprezentativac Garet Bejl vratio se u Totenhem posle sedam godina provedenih u Real Madridu, javlja AP. S njim je u londonski klub iz šampiona Španije stigao i odbrambeni igrač Serhio Regujon. Bejl (31), koji je u Real Madrid pre sedam godina… »
Lepo je vratiti se kući: Bejl nakon povratka u Sparse – Totenhem je poseban klub za mene, u njemu sam stvorio ime!

Lepo je vratiti se kući: Bejl nakon povratka u Sparse – Totenhem je poseban klub za mene, u njemu sam stvorio ime!

Hot sport 20.09.2020
Juče je odjeknula bomba na ostrvu, nakon što se Geret Bejl vratio u Totenhem. Nakon sedam godina, sjajni Velšanin se vratio u klub koji ga je lansirao na elitnu fudbalsku scenu. On na ‘ostvro’ dolazi kao pozajmljen igrač Real Madrida, u koji je… »
Bejl: Pravi trenutak za povratak, gladan sam trofeja

Bejl: Pravi trenutak za povratak, gladan sam trofeja

Nova 20.09.2020
Geret Bejl se vratio u Totenhem, klub iz kojeg je stigao u Real iz Madrida. Nije se naigrao u Španiji, bio je u nemilosti kod trenera Zinedina Zidana, pa je rastanak bio jedina opcija. Brzonogi Velšanin je srećan što će ponovo igrati fudbal, što će… »
Vratio sam se u Totenhem zbog murinja: Geret Bejl je stigao i želi da osvaja trofeje!

Vratio sam se u Totenhem zbog murinja: Geret Bejl je stigao i želi da osvaja trofeje!

Mondo 20.09.2020
I dalje jedna od glavnih fudbalskih vesti ovih dana. I dalje jedna od glavnih fudbalskih vesti ovih dana. Geret Bejl je stigao! Ono što je navijačima Totenhema na početku prelaznog roka izgledalo kao san, sada se ostvarilo - Velšanin je ponovo u… »
Bejl: Motivisan sam, donosim pobednički mentalitet

Bejl: Motivisan sam, donosim pobednički mentalitet

N1 Info 20.09.2020
Krilni napadač Garet Bejl kaže da je srećan zbog povratka u Totenhem, klub iz kojeg je 2013. godine prešao u Real Madrid. "Lep je osećaj vratiti se, Totenhem je poseban klub za mene, u njemu sam stvorio ime. Nadam se da mogu da vratim kondiciju da… »
Beli deo Londona slavi, vratio se Bejl! Navijači nisu mogli da veruju kada su videli koji je broj odabrao

Beli deo Londona slavi, vratio se Bejl! Navijači nisu mogli da veruju kada su videli koji je broj odabrao

Sportal blic 19.09.2020
Velšanin Geret Bejl (31) vratio se u Totenhem, sad je to i zvanično, posle sedam sezona u Real Madridu sa kojim je osvojio sve što se može osvojiti, i to više puta. Pošto se danima ovaj transfer "krčkao" engleski klub je u subotu predstavio Bejla… »

Vesti dana »