Povezane vesti

Simić priznao da ga je Ljupka udarila: Plod njene ljubomore

Simić priznao da ga je Ljupka udarila: Plod njene ljubomore

Nova 20.09.2020
Policijski general Dragiša Simić, večeras gostuje u emisiji "Hit tvit" na TV Pink. Na njegovoj usni se vidi trag, nekoliko dana pošto ga je pevačica Ljupka Stević, njegova dugogodišnja devojka - udarila. Naime, on je na konstataciju voditeljke da… »
Dragiša Simić o skandalu sa pevačicom: Povreda na usni je plod Ljupkine ljubomore! Šteta na autu je poprilična!

Dragiša Simić o skandalu sa pevačicom: Povreda na usni je plod Ljupkine ljubomore! Šteta na autu je poprilična!

Kurir 20.09.2020
General Dragiša Simić, bivši partner pevačice Ljubinke Ljupke Stević progovorio je o temi zbog koje je došao u žižu javnosti. Naime, njemu je pevačica Ljupka uništila dva automobila, a prema njenim rečima, bili su u vezi 10 godina iako je on… »
Ivica Dačić o ljupki i generalu: "Verovatno je sve ovo posledica prevelike ljubavi, pomiriće se oni!"

Ivica Dačić o ljupki i generalu: "Verovatno je sve ovo posledica prevelike ljubavi, pomiriće se oni!"

Mondo 20.09.2020
Pevačica Ljupka Stević napravila je krš i lom, kada je krenula da se obračuna s generalom Dragišom Simićem sa kojim je bila deset godina u vezi (dok je on sve vreme u braku i ima decu), a sada je priču prokomentarisao i ministar spoljnih poslova… »
Simiću, ovo ti nije trebalo! General pričao, ali Dačić ga je prekinuo! Izvini, o kojoj karijeri pričaš! Spektakl uživo!

Simiću, ovo ti nije trebalo! General pričao, ali Dačić ga je prekinuo! Izvini, o kojoj karijeri pričaš! Spektakl uživo!

Kurir 20.09.2020
Ivica Dačić večeras je prekinuo generala policije Dragišu Simića, koji se prvi put oglasio nakon afere sa Ljupkom Stević, kada je ona polupala dva automobila ispred zgrade u kojoj stanuje bivši načelnik Saobraćajne policije. Simić je u Hit… »
General Simić s "pocepanom" usnom usred emisije: Ljupkin nokaut ostavio ovakve posledice! (foto)

General Simić s "pocepanom" usnom usred emisije: Ljupkin nokaut ostavio ovakve posledice! (foto)

Mondo 20.09.2020
"Nije on prošao nekažnjeno", rekla je prethodno Ljupka Stević, a sada imamo priliku da vidimo kako to... "Nije on prošao nekažnjeno", rekla je prethodno Ljupka Stević, a sada imamo priliku da vidimo kako to... Slučaj pevačice Ljupke Stević i… »
Ljupka zaplakala u emisiji uživo: Otkrila da joj je pukovnik poslao poruku posle svega, evo šta joj je poručio!

Ljupka zaplakala u emisiji uživo: Otkrila da joj je pukovnik poslao poruku posle svega, evo šta joj je poručio!

Kurir 20.09.2020
Pevačica Ljupka Stević šokirala je region kada je u sredu uveče u naletu ljubomore uništila dva automobila u vlasništu generala policije D. S., sa kojim je bila u ljubavi 10 godina. A sada je otkrila da li bi dala drugu šansu, kao i to da je… »
Dragana Mirković pozvala ljupku Stević: Pevačica otkrila šta je pričala sa popularnom koleginicom i to sat i po vremena

Dragana Mirković pozvala ljupku Stević: Pevačica otkrila šta je pričala sa popularnom koleginicom i to sat i po vremena

Kurir 20.09.2020
Ljupka Stević šokirala je region skandalom koji je napravila bivšem partneru, sa kojim je kako tvrdi bila u ljubavi 10 godina. Sada je otkrila da joj je podršku uputila pevačica Dragana Mirković. "Jedna jedina pevačica... Rekla sam da neću reći… »
Ljupka tvrdi da je samo od dragane Mirković imala podršku: "Zamolila me je da ćutim, ali moram da kažem šta me je…

Ljupka tvrdi da je samo od dragane Mirković imala podršku: "Zamolila me je da ćutim, ali moram da kažem šta me je…

Blic 20.09.2020
Pevačica Ljupka Stević šokirala je region kada je u sredu uveče u naletu ljubomore uništila dva automobila u vlasništu pukovnika Dragiše Simića, sa kojim je kako tvrdi bila u ljubavi 10 godina. Sada je za "Premijera-Vikend specijal" otkrila da joj… »
Pukovnik simić poslao poruku ljupki Stević: Nakon što mu je demolirala automobile, imao je jedno da poruči

Pukovnik simić poslao poruku ljupki Stević: Nakon što mu je demolirala automobile, imao je jedno da poruči

Blic 20.09.2020
Nakon što je razlupala dva automobila pukovniku Dragiši Simiću, pevačica Ljupka Stević ne prestaje da bude glavna tema u domaćim medijima. Ona je u emisiji "Premijera-Vikend specijal" otkrila da joj je Dragiša nakon incidetna poslao poruku. - Rekao… »
Ljupka o vezi od 10 godina: Znala sam da je oženjen, da sam htela nekog da me izdržava smuvala bih biznismena!

Ljupka o vezi od 10 godina: Znala sam da je oženjen, da sam htela nekog da me izdržava smuvala bih biznismena!

Mondo 20.09.2020
Pevačica o kojoj bruji Srbija konačno progovorila! Pevačica o kojoj bruji Srbija konačno progovorila! Pevačica Ljupka Stević napravila je krš i lom, kada se obračunala s partnerom, generalom Dragišom Simićem sa kojim je bila deset godina u vezi… »

Vesti dana »