Povezane vesti
Drogiran vozio automobil, policija mu oduzela nož
Nova 20.09.2020
Policija u Kragujevcu, po nalogu nadležnog tužilaštva, podneće krivičnu prijavu protiv mladića (24) iz tog grada, zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga. Policija je prilikom kontrole osumnjičenog i vozila… »
Kragujevac, mladić uhapšen zbog sumnje za neovlašćeno držanje droge i oružja
RTS 20.09.2020
Policija će u Kragujevcu po nalogu nadležnog tužilaštva podneti krivičnu prijavu protiv 24-godišnjeg mladića iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga. Policija je prilikom… »
Uhapšen mladić u Subotici: Pretukao tinejdžera (16), naneo mu teške povrede
Blic 19.09.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici uhapsili su mladića H. B. (18) iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda. On se tereti da je, u četvrtak uveče, fizički napao mladića… »
Vesti dana »

Angelinu Topić milimetri delili od zlata: Pogledajte detalj zbog kog je ostala bez medalje
Mondo pre 1 satjoš 16 povezanih

Troje poginulo u ruskom napadu dronovima na Kijev uoči pregovora o prekidu vatre
Nova pre 34 minutajoš 10 povezanih

Promenljivo vreme u Srbiji: Kiša, vetar i blag pad temperature
Glas juga pre 51 minutajoš 10 povezanih

Nesreća kod Pančevačkog mosta: Hitna pomoć pronašla mladića sa opekotinama
Kurir pre 1 satjoš 10 povezanih