Povezane vesti

Dodik slao pisma Trampu, ali nije dobio odgovore

Dodik slao pisma Trampu, ali nije dobio odgovore

Radio 021 20.09.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je američkom predsedniku Donaldu Trampu uputio nekoliko pisama, a da je poslednje bilo u vezi s premeštanjem Ambasade BiH iz Tel Aviva u Jerusalim. "Nekoliko puta sam pisao Trampu… »
Dodik: Nekoliko puta sam pisao Trampu, nastaviću i dalje da pišem

Dodik: Nekoliko puta sam pisao Trampu, nastaviću i dalje da pišem

N1 Info 20.09.2020
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik uputio je nekoliko pisama predsedniku SAD Donaldu Trampu. Poslednje pismo bilo je u vezi sa premeštanjem Ambasade BiH iz Tel Aviva u Jerusalim. Izvor: N1 "Nekoliko puta sam pisao Trampu… »
Dodik pisao Trampu: BiH želi da sledi Ameriku i prebaci Ambasadu u Jerusalim

Dodik pisao Trampu: BiH želi da sledi Ameriku i prebaci Ambasadu u Jerusalim

Kurir 20.09.2020
Dan nakon što je podneo zahtev za održavanje vanredne sednice Predsedništa BiH sa inicijativom za premeštanje Ambasade BiH iz Tel Aviva u Jerusalim, srpski član Predsedništva Milorad Dodik je pisao američkom predsedniku Donaldu Trampu. Kako se… »
Dodik hitno pisao Trampu

Dodik hitno pisao Trampu

Alo 20.09.2020
Druga dva člana Predsedništva BiH, Šefik Džaferović i Željko Komšić, bili su protiv Dodikove ideje o premeštanju Ambasade BiH iz Tela Aviva u Jerusalim. Dan nakon što je podneo zahtev za održavanje vanredne sa inicijativom za premeštanje … »
Dodik pisao Trampu: Pozdravio inicijativu američkog predsednika, glavna tema premeštanje ambasade

Dodik pisao Trampu: Pozdravio inicijativu američkog predsednika, glavna tema premeštanje ambasade

Večernje novosti 20.09.2020
DAN nakon što je podneo zahtev za održavanje vanredne sednice Predsedništa BiH sa inicijativom za premeštanje Ambasade BiH iz Tel Aviva u Jerusalem, srpski član Predsedništva Milorad Dodik je pisao američkom predsedniku Donaldu Trampu. Kako se… »
Bošnjaci i Hrvati rade protiv SAD! Dodik lično otkrio istinu Donaldu Trampu

Bošnjaci i Hrvati rade protiv SAD! Dodik lično otkrio istinu Donaldu Trampu

Srbija danas 20.09.2020
Predsedniku SAD upućeno pismo u kojem se pozdravlja inicijativa za normalizaciju odnosa između Izraela i Ujedinjenih Arapskih Emirata. Dan nakon što je podneo zahtev za održavanje vanredne sednice Predsedništa BiH sa inicijativom za premeštanje… »

Vesti dana »