Povezane vesti

Đoković u finalu Rima posle velike borbe sa Rudom

Đoković u finalu Rima posle velike borbe sa Rudom

Sputnik 20.09.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Rimu, pošto je danas pobedio Norvežanina Kaspera Ruda 7:5, 6:3. U svoje 10. finale turnira u Rimu, Đoković se plasirao posle dva sata i 11 minuta igre. Srpski teniser u ranoj fazi… »
Novak dobio rivala u finalu Rima, i to posle maratona od 3 sata: Idealan rasplet za Đokovića!

Novak dobio rivala u finalu Rima, i to posle maratona od 3 sata: Idealan rasplet za Đokovića!

Telegraf 20.09.2020
Biće i umor Švarcmana adut Đokoviću. Dijego Švarcman igraće protiv Novaka Đokovića u finalu Rima. Argentinac je posle maratona pobedio Denisa Šapovalova, sa 6:4, 5:7, 7:6 (4), a scenario je bio idealan za Đokovića. Švarcman je odigrao maraton… »
"Ne želim to da radim, ali kad mi dođe...": Đoković o opomeni za nepristojno ponašanje

"Ne želim to da radim, ali kad mi dođe...": Đoković o opomeni za nepristojno ponašanje

Telegraf 20.09.2020
Srpski teniser dobio je opomenu tokom meča polufinala sa Kasparom Rudom. Prvi teniser sveta Novak Đoković opomenut je u trećem gemu drugog seta polufinala Mastersa u Rimu sa Kasparom Rudom, a pre toga je u više navrata bio nezadovoljan sudijskim… »
Šta mi pričaš j...Te: Đoković planuo tokom meča i žestoko se posvađao sa Vajdom (video)

Šta mi pričaš j...Te: Đoković planuo tokom meča i žestoko se posvađao sa Vajdom (video)

Kurir 20.09.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković se posle velike borbe i drame u prvom setu, plasirao u finale Mastersa u Rimu. Đoković je u meču koji je trajao duže od dva sata bio bolji od Norvežanina Kaspera Ruda 7:5, 6:3, a tkom prvog seta ušao je u… »

Vesti dana »