Povezane vesti

Džumhur: Da li bi Nadala ili Federera izbacili kao mene?

Džumhur: Da li bi Nadala ili Federera izbacili kao mene?

Nova 21.09.2020
Najbolji teniser BiH Damir Džumhur najavio je tužbu protiv organizatora Rolan Garosa zbog suspenzije sa turnira, pošto što je njegov trener Petar Popović bio pozitivan na testu za koronavirus. Džuzmhur tvrdi da je u pitanju greška jer je njegov… »
"Skandal, drugačije bi odlučili da se ovo desilo Rafi"

"Skandal, drugačije bi odlučili da se ovo desilo Rafi"

N1 Info 21.09.2020
Teniski trener Petar Popović smatra da je odluka organizatora Rolan Garosa da diskvalifikuju Damira Džumhura nehumana. Pet tenisera neće biti u mogućnosti da učestvuje u kvalifikacijama za Otvoreno prvenstvo Francuske zbog koronavirusa. Među njima… »
Srpski trener besan: Da je na Džumhurovom mestu bio Nadal, dali bi mu i drugi i treći test!

Srpski trener besan: Da je na Džumhurovom mestu bio Nadal, dali bi mu i drugi i treći test!

Mozzart sport 21.09.2020
Petar Popović, koji poslednjih godina vodi brigu o karijeri sarajevskog tenisera, smatra da je Rolan Garos učinio veliku nepravdu diskvalifikovavši ih. Među pet izbačenih i Peđa Krstin. Jedan od naših najboljih i najuspešnijih teniskih trenera… »
"Neviđen skandal! Da sam nadal, ne bi oni ovako!" Evo šta kaže Srbin zbog kog je šestoro izbačeno sa Rolan Garosa i pre…

"Neviđen skandal! Da sam nadal, ne bi oni ovako!" Evo šta kaže Srbin zbog kog je šestoro izbačeno sa Rolan Garosa i pre…

Sportal blic 21.09.2020
Skandal je potresao Rolan Garos i pre nego što su takmičenja na poslednjem ovogodišnjem grend slemu počela. A za sve je kriv - koronavirus test jednog Srbina. I to pomalo neverovatan rezultat tog testa. Naime, Damir Džumhur, teniser iz Bosne i… »
Posle Novaka, još jedan srpski teniser izbačen sa Gren Slem turnira!

Posle Novaka, još jedan srpski teniser izbačen sa Gren Slem turnira!

Sportske.net 21.09.2020
Ovoga puta drugi razlog je u pitanju. Tek što se slegla prašina posle diskvalifikacije Novaka Đokovića sa US opena, jer je lopticom pogodio linijskog sudiju, još jedan srpski teniser suočio se sa diskvalifikacijom, ali sa Rolan Garosa, i pre nego… »
Korona je kriva za sve: Srpski teniser izbačen sa Rolan Garosa!

Korona je kriva za sve: Srpski teniser izbačen sa Rolan Garosa!

Vesti online 21.09.2020
Srpski teniser Peđa Krstin izbačen je sa Rolan Garosa zbog toga što je bio u kontaktu sa osobom koja je pozitivna na koronavirus! Osoba sa kojom je Krstin bio u kontaktu jeste njegov trener, što znači da se Srbin neće takmičiti u kvalifikacijama za… »
Šok za šokom: Srpski teniser izbačen sa Rolan Garosa! Njegov kolega je ubeđen da je u pitanju - laž!

Šok za šokom: Srpski teniser izbačen sa Rolan Garosa! Njegov kolega je ubeđen da je u pitanju - laž!

Sportal blic 21.09.2020
Rolan Garos je najavio striktna pravila oko diskvalifikacija i korona virusa i počelo je izbacivanje sa turnira. Prvi koji je to osetio bio je , potom su , ali nisu naveli njihova imena. E pa, jedan od njih je i srpski teniser koji se neće naći u… »
Krstin ispao s Rolan Garosa jer mu je trener zaražen koronavirusom

Krstin ispao s Rolan Garosa jer mu je trener zaražen koronavirusom

Novi magazin 21.09.2020
Srpski teniser Peđa Krstin neće imati šansu da se bori za plasman u glavni žreb Otvorenog prvenstva Francuske pošto je diskvalifikovan sa tog turnira pošto je njegov trener bio pozitivan na koronavirus. "Da, diskvalifikovan sam, ja sam bio prvi koji… »
Novi grend slem, novi Srbin diskvalifikovan: Šest meseci je čekao Rolan Garos, ne daju mu da igra iako nema koronu!

Novi grend slem, novi Srbin diskvalifikovan: Šest meseci je čekao Rolan Garos, ne daju mu da igra iako nema koronu!

Mondo 21.09.2020
Nepravda za momka iz Kikinde. Nepravda za momka iz Kikinde. Neverovatna vest stiže iz Pariza. Srpski teniser Peđa Krstin neće imati šansu da se bori za plasman u glavni žreb Otvorenog prvenstva Francuske pošto je diskvalifikovan sa tog turnira jer… »
Trener zaražen, Peđa Krstin diskvalifikovan sa RG

Trener zaražen, Peđa Krstin diskvalifikovan sa RG

N1 Info 21.09.2020
Srpski teniser Peđa Krstin jedan je od petorice igrača diskvalifikovanih sa Rolan Garosa zbog koronavirusa. Krstin nije bio pozitivan na testiranju, ali je zaražen njegov trener. Organizatori Rolan Garosa objavili su u nedelju uveče da je iz… »
DžUMHUR neće igrati Rolan Garos: Srbin razlog zašto je teniser iz BiH diskvalifikovan sa grend slema

DžUMHUR neće igrati Rolan Garos: Srbin razlog zašto je teniser iz BiH diskvalifikovan sa grend slema

Večernje novosti 20.09.2020
TENISER iz Bosne i Hercegovine Damir Džumhur neće igrati na predstojećem Rolan Garosu. Džumhur je otkrio da je njegov trener, srpski stručnjak Petar Popović, pozitivan na koronavirus i zato ne može da se takmiči na Grend slemu u Parizu. Ujedno… »
Šok! Rolan Garos diskvalifikovao poznatog tenisera Zbog Srbina izbačen sa grend slema koji nije ni počeo, svet bruji!

Šok! Rolan Garos diskvalifikovao poznatog tenisera Zbog Srbina izbačen sa grend slema koji nije ni počeo, svet bruji!

Sportal blic 20.09.2020
Rolan Garos je najavio striktna pravila oko diskvalifikacija i korona virusa, a prvi koji je to osetio jeste Damir Džumhur. Teniser iz Bosne i Hercegovine je izbačen sa turnira na kojem je trebalo da igra pošto je zaražen bio član njegovog tima… »

Vesti dana »