Povezane vesti

Dačić mislio da su kamere isključene, pa pitao simića za ženu! Detalj iz emisije koji je svima promakao! (video)

Dačić mislio da su kamere isključene, pa pitao simića za ženu! Detalj iz emisije koji je svima promakao! (video)

Mondo 21.09.2020
Poslušajte pitanje Ivice Dačića generalu koji je u centru skandala sa Ljupkom Stević! Poslušajte pitanje Ivice Dačića generalu koji je u centru skandala sa Ljupkom Stević! Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i general policije Dragiša Simić… »
Dragiša Simić i Ljupka Stević: Srbija se podelila kada je podrška u pitanju!

Dragiša Simić i Ljupka Stević: Srbija se podelila kada je podrška u pitanju!

Svet plus 21.09.2020
Dragiša Simić, general i bivši partner pevačice Ljupke Stević bio je gost emisije koji je izgleda propratila i njegova nekadašnja ljubavnica, koja mu je uništila automobil. Srbija se podelila kada je podrška u pitanju! Dragiša Simić je govorio o… »
General Simić i Dačić mislili da se reklame i dalje emituju: Ivica mu je ovo rekao o skandalu sa Ljupkom, pa su onda…

General Simić i Dačić mislili da se reklame i dalje emituju: Ivica mu je ovo rekao o skandalu sa Ljupkom, pa su onda…

Blic 21.09.2020
General Dragiša Simić gostovao je sinoć na "Pinku" i ispričao detalje o skandalu sa pevačicom Ljupkom Stević, koja mu je dugogodišnja ljubavnica. Mnogima je, pak, bio iznenađujuć potez ministra spoljnih poslova Republike Srbije Ivice Dačića… »
Kako da objasnim porodici, ja sam otac i deda: General Simić pričao o Ljupki, Dačić rekao - Pomiriće se sigurno

Kako da objasnim porodici, ja sam otac i deda: General Simić pričao o Ljupki, Dačić rekao - Pomiriće se sigurno

Večernje novosti 20.09.2020
POLICIJSKI general Dragiša Simić, večeras se prvi put pojavio u javnosti od žestoke svađe sa pevačicom Ljupkom Stević. - Šteta na autima je poprilično velika. Ova posekotina jeste od nje. To je plod njene ljubomore - kazao je Simić u emisiji… »
Ko prevari zaslužuje da mu se skine glava: Oglasila se Ljupka nakon gostovanja generala Simića, poslala strašnu poruku

Ko prevari zaslužuje da mu se skine glava: Oglasila se Ljupka nakon gostovanja generala Simića, poslala strašnu poruku

Večernje novosti 20.09.2020
DRAGIŠA Simić, policijski general i bivši ljubavnik pevačice Ljupke Stević večeras je gostovao u emisiji "Hit Tvit", i tom prilikom je pričao o svemu što se dogodilo između njega i estradne umetnice. On je rekao da je uzrok svemu ljubomora, i… »
"Neću teretiti ljupku": Simić doneo odluku o kojoj će brujati Srbija! Dačić poručuje: "Žena je ovde najviše pogođena…

"Neću teretiti ljupku": Simić doneo odluku o kojoj će brujati Srbija! Dačić poručuje: "Žena je ovde najviše pogođena…

Blic 20.09.2020
General Dragiša Simić gostovao je večeras na "Pinku" i ispričao šta će se dešavati nakon skandala sa pevačicom Ljupkom Stević. - Neću je teretiti, ne. Znate kako, osiguranje će srediti štetu, ja se nadam da će se to sve rešiti tako - kazao… »
General Simić prvi put o incidentu sa Ljupkom: Ova masnica je plod njene ljubomore, nisam se čuo sa njom

General Simić prvi put o incidentu sa Ljupkom: Ova masnica je plod njene ljubomore, nisam se čuo sa njom

Večernje novosti 20.09.2020
GENERAL policije Dragiša Simić večeras gostuje u emisiji "Hit Tvit", i progovorio je o incidentu sa pevačicom Ljupkom Stević, koja mu je razbila automobile i navodno ga udarila. On je naveo da je šteta velika na automobilima, i potvrdio je da je… »
Ljupkin general se pojavio u javnosti: Dragiša Simić ima modricu na usni, prvo gostovanje nakon incidenta sa pevačicom…

Ljupkin general se pojavio u javnosti: Dragiša Simić ima modricu na usni, prvo gostovanje nakon incidenta sa pevačicom…

Večernje novosti 20.09.2020
POLICIJSKI general Dragiša Simić, kojem je pevačica Ljupka Stević razbila automobila, večeras gostuje u emisiji "Hit Tvit", i to je njegovo prvo put pojavljivanje od incidenta. Na njegovoj usni se vidi trag, nekoliko dana pošto ga je pevačica… »

Vesti dana »