Povezane vesti

Rusi traže od Nemačke da saslušaju Navaljnog: Posebno ih interesuje jedan detalj

Rusi traže od Nemačke da saslušaju Navaljnog: Posebno ih interesuje jedan detalj

Pravda 21.09.2020
Rusko Državno tužilaštvo želi da sasluša opozicionara Alekseja Navaljnog u Nemačkoj, gde se nalazi u bolnici, i sazna detalje njegovog putovanja u Novosibirsk i Tomsk pre nego što je navodno otrovan. Tužilaštvo je, zajedno sa saobraćajnom… »
Rusko tužilaštvo traži da sasluša Navaljnog u Nemačkoj

Rusko tužilaštvo traži da sasluša Navaljnog u Nemačkoj

Politika 21.09.2020
Rusko Državno tužilaštvo želi da sasluša opozicionara Alekseja Navaljnog u Nemačkoj, gde se nalazi u bolnici, i sazna detalje njegovog putovanja u Novosibirsk i Tomsk pre nego što je navodno otrovan. Tužilaštvo je, zajedno sa saobraćajnom… »
Omsko Ministarstvo: Odeća Navaljnog nije u bolnici

Omsko Ministarstvo: Odeća Navaljnog nije u bolnici

Nova 21.09.2020
Odeća Alekseja Navaljnog, u kojoj je dovezen u bolnicu №1 u Omsku, nije u medicinskoj ustanovi, saopštila je predstavnica Ministarstva zdravlja Omske oblasti. Istovremeno rusko tužilaštvo traži da sasluša Navaljnog u Nemačkoj gde se nalazi u… »
Navalni: 'Novičok' je pronađen u i na mom tijelu

Navalni: 'Novičok' je pronađen u i na mom tijelu

Al Jazeera 21.09.2020
Odjeća je veoma važan materijalni dokaz i tražim da mi se vrati, poručio je iz Berlina ruski opozicioni čelnik. Ruski opozicioni čelnik Aleksej Navalni je izjavio da je otrovna supsanca "Novičok" pronađena u njegovom tijelu i na njemu… »
Zdravstvo Omska: Odeću Navaljnog zaplenili istražitelji

Zdravstvo Omska: Odeću Navaljnog zaplenili istražitelji

Večernje novosti 21.09.2020
ODEĆU kritičara Kremlja Alekseja Navaljnog u kojoj je 20. avgusta hospitalizovan u bolnici u Omsku, zaplenili su istražitelji, saopštilo je danas Zdravstveno odeljenje Omska. Istražitelji su zaplenili odeću Navaljnog tokom predistražne inspekcije i… »
Otrov 'novičok' nađen i na telu ruskog opozicionara

Otrov 'novičok' nađen i na telu ruskog opozicionara

Beta 21.09.2020
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni rekao je danas da je otrov "novičok" nadjen u njegovom organizmu, ali i na telu, i zatražio od Moskve da mu vrati odeću koju je nosio u vreme trovanja jer je to veoma važan dokaz. "Pre nego što je dozvoljeno da me… »
Navaljni traži od Moskve da preda njegovu odeću kao dokaz

Navaljni traži od Moskve da preda njegovu odeću kao dokaz

Dnevnik 21.09.2020
MOSKVA: Kritičar Kremlja Aleksej Navaljni zatražio je danas od ruskih vlasti da predaju odeću u kojoj je bio kada je prošlog meseca pao u komu i optužio Moskvu za uskraćivanje važnog dokaza u njegovom slučaju. Navaljni je rekao da mu je oduzeta… »
Navaljni: Na put u Nemačku poslali me golog, odeća važan dokaz

Navaljni: Na put u Nemačku poslali me golog, odeća važan dokaz

N1 Info 21.09.2020
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni rekao je danas da je otrov "novičok" nađen u njegovom organizmu, ali i na telu, i zatražio od Moskve da mu vrati odeću koju je nosio u vreme trovanja jer je to veoma važan dokaz. "Pre nego što je dozvoljeno da me… »
Oglasio se Navaljni: Navodno otrovani ruski bloger i opozicionar u prvoj objavi izneo zahteve ruskoj Vladi!

Oglasio se Navaljni: Navodno otrovani ruski bloger i opozicionar u prvoj objavi izneo zahteve ruskoj Vladi!

Kurir 21.09.2020
Ruski bloger i opozicionar Aleksej Navaljni objavio je prvu objavu na svom blogu nakon izlaska iz kome, u kojoj je zahtevao da mu se vrati odeća koju je nosio u avionu, kada mu je pozlilo, jer, kako je rekao, ona predstavlja važan materijalni dokaz… »

Vesti dana »