Povezane vesti

Novak Đoković i rekordi: Čekajući 21. mart 2021.

Novak Đoković i rekordi: Čekajući 21. mart 2021.

BBC News 22.09.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković titulom na Mastersu u Rimu oborio je još dva rekorda i dodatno se približio jednom koji odavno juri. Novak Đoković je titulom u Rimu došao do rekordnog 36. trofeja na Masters turnirima, a sa 33 godine postao je… »
Isplivao snimak star 25 godina! U finalu čuvenog turnira Ivanišević uradio nešto što nema nikakve veze sa tenisom…

Isplivao snimak star 25 godina! U finalu čuvenog turnira Ivanišević uradio nešto što nema nikakve veze sa tenisom…

Sportal blic 22.09.2020
Ledendarnog hrvatskog tenisera ljubitelji ovog sporta pamte, kako zbog rezultata koje je ostvarivao tokom karijere, tako i ponašanja za vreme mečeva. Rođeni Splićanin je umeo da izmami osmehe navijačima, i onda kada nije pobeđivao, pa je jedan… »
Od prvog je prošlo 13 godina: Evo kako je Novak izgledao kada je osvojio svaki od 36 masters turnira! /video/

Od prvog je prošlo 13 godina: Evo kako je Novak izgledao kada je osvojio svaki od 36 masters turnira! /video/

Sportal blic 22.09.2020
Novak Đoković je osvajanjem turnira u Rimu postao najbolji u istoriji po broju masters titula, a prvu je osvojio još pre 13 godina. Ovoga puta je u borbi za trofej, posle , čime je došao do 36. pehara iz "serije 1000" i time nadmašio učinak Rafaela… »
Nadal je pročitana knjiga! Đoković je samo klimnuo glavom uz veliki osmeh: Ne želim da zvučim arogantno, ali...

Nadal je pročitana knjiga! Đoković je samo klimnuo glavom uz veliki osmeh: Ne želim da zvučim arogantno, ali...

Sportal blic 22.09.2020
Novak Đoković je osvojio Masters u Rimu po peti put u karijeri, čime je nastavio seriju nepobedivosti u 2020. godini. Jedini poraz, koji to i nije - već izgubljen meč odlukom sudija, doživeo je na US openu posle . Novak je istakao koliko mu ova… »
Novak iskreno o diskvalifikaciji: Bio sam u šoku! Trebalo mi je nekoliko dana...

Novak iskreno o diskvalifikaciji: Bio sam u šoku! Trebalo mi je nekoliko dana...

Mondo 22.09.2020
"Psihički sam prolazio kroz uspone i padove nakon toga", rekao je Đoković posle osvajanja Rima. "Psihički sam prolazio kroz uspone i padove nakon toga", rekao je Đoković posle osvajanja Rima. Novak Đoković je osvojio Masters u Rimu, pa progovorio… »
Novak poslao poruku Nadalu pred rg i otkrio kako je proživeo psihički teške trenutke posle US opena

Novak poslao poruku Nadalu pred rg i otkrio kako je proživeo psihički teške trenutke posle US opena

Telegraf 22.09.2020
Najbolji teniser sveta nakon titule u Rimu sumirao ono kroz šta je prošao na US openu i najavio ono što ga čeka na narednom Grend slemu. Novak Đoković je osvojio Rim po 5. put u svojoj karijeri, čime je nastavio seriju nepobedivosti u 2020. godini… »

Vesti dana »