Povezane vesti
Tanja Fajon: Potrebno učešće svih proEU snaga u dijalogu
Danas 22.09.2020
Za Danas o obnavljanju međustranačkog dijaloga u Srbiji Kao što je navedeno u zajedničkom saopštenju, prethodno angažovanje Evropskog parlamenta bilo je osmišljeno kako bi se ostvario izvestan napredak, ali i dalje ima prostora za poboljšanja, kako bismo… »
Fajon: Svaki dan bez vlade je gubitak za građane Srbije
Nova 22.09.2020
Poslanica grupe socijalista i demokrata u Evropskom parlamentu (EP) Tanja Fajon izjavila je da obnova međustranačkog dijaloga u Srbiji daje prostora za poboljšanje u oblasti funkcionisanja demokratije, ljudskih prava i slobode medija u Srbiji. “To su… »
Fajon: Obnova međustranačkog dijaloga šansa za poboljšanje demokratije
Novi magazin 22.09.2020
Poslanica grupe socijalista i demokrata u Evropskom parlamentu (EP) Tanja Fajon izjavila je da obnova međustranačkog dijaloga u Srbiji daje prostora za poboljšanje u oblasti funkcionisanja demokratije, ljudskih prava i slobode medija u Srbiji. "To su… »
Vesti dana »

Ubistvo Čarlija Kirka: Puška, figura na krovu i nagrada od 100.000 dolara za informaciju o osumnjičenom
BBC News pre 18 minutajoš 25 povezanih

Vremenska prognoza: umereno toplo ali sa kišnim periodima! Jutarnje od 11 dnevne do 29! Vremenska prognoza 12.9.2025. - 18.9.2025.
Volim Zrenjanin pre 57 minutajoš 21 povezana

Bivši predsednik Brazila Bolsonaro osuđen na 27 godina zatvora za pripremu državnog udara
Beta pre 3 minutajoš 20 povezanih

Rusija: Jedan od najsnažnijih napada ukrajinske vojske do sada, presretnuto preko 200 dronova
Danas pre 13 minutajoš 19 povezanih