Povezane vesti
Bela bajka za bjelicu! Zorana Pavić organizuje žurku za pokojnu prijateljicu! Evo šta je Pajkić rekao na to
Mondo 22.09.2020
Dres kod je obavezan. Dres kod je obavezan. Isidora Bjelica preminula u 52. godini. Književnica je poslednja dva meseca života provela kod roditelja Nevenke i Dimitrija, a njena poslednja želja je bila da se organizuje žurka u belom kada umre. Za… »
Bela bajka za Bjelicu! Zorana organizuje žurku za pokojnu Isidoru, dres kod obavezan, a evo šta je Pajkić rekao na sve
Kurir 22.09.2020
Zorana Pavić teška srca se oprostila od bliske prijateljice Isidore Bjelice (52), koja je preminule od karcionoma jajnika, a nakon što je prošlo 40 dana od sahrane, odlučila je da joj ispuni poslednju želju i napravi žurku kojom će proslaviti život. Baš… »
"Afterlajf dernek": Zorana okuplja prijatelje Isidore Bjelice, porodica neće prisustvovati: "Bela bajka na ranču"
Blic 22.09.2020
Pevačica za “Blic” otkriva da će najblize prijatelje svoje drage Isidore okupiti na ranču, a sve će aranžirati sa merom i stilom i uz blagoslov porodice koja još uvek nema snage da prisustvuje to veče. Književnica Isidora Bjelica ostavila je u amanet… »
Vesti dana »
Letnji dan pred nama, a evo gde i kada se očekuju pljuskovi sa grmljavinom: Temperatura do 28°C
Telegraf pre 2 satajoš 5 povezanih
"Za 5 meseci nismo dobili veće batine": Stanković poručio igračima Zvezde da se zapitaju šta rade
Mondo pre 48 minutajoš 4 povezane
Četiri srpske organizacije dogovorile zajedničko učešće na izborima na Kosovu
Radio 021 pre 44 minutajoš 2 povezane
Goreo automobil u garaži: Vatrogasci evakuisali usnulog vlasnika, prevezen u bolnicu
Telegraf pre 7 satijoš 3 povezane




