Povezane vesti

Stanojević pred put u Belgiju: Nisu oni ni Anderleht ni Briž, respektujemo ih, ali mi smo Partizan (video)

Stanojević pred put u Belgiju: Nisu oni ni Anderleht ni Briž, respektujemo ih, ali mi smo Partizan (video)

Hot sport 22.09.2020
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da poštuje ekipu Šarlroa i da očekuje intenzivnu i zahtevnu utakmicu. Partizan će u četvrtak igrati protiv ekipe Šarlroa u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. – Imaju jak… »
"Oni nisu ni Briž ni Anderleht, a mi smo Partizan!"

"Oni nisu ni Briž ni Anderleht, a mi smo Partizan!"

N1 Info 22.09.2020
Trener Partizana Aleksandar Stanojević kaže pred meč sa Šarlroa da su crno-beli spremni za izuzetno teškog rivala. Klub iz Humske u četvrtak od 19 časova gostuje u Belgiji u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Protivnik je lider tamošnjeg… »
Partizan se sprema za šarlrou: Stanojević o fizički snažnijem rivalu, oporavljenom Banjaku i povredi Sadika

Partizan se sprema za šarlrou: Stanojević o fizički snažnijem rivalu, oporavljenom Banjaku i povredi Sadika

Mondo 22.09.2020
Evo šta očekuje trener crno-belih. Evo šta očekuje trener crno-belih. Partizan se već uveliko sprema za novi evropski izazov, treći u ovoj sezoni. Posledično, ovaj će biti i daleko najveći do sada, pa posle RFS-a i Sfintula crno-beli moraju da… »
Stanojević: Šarlroa nije Anderleht ili Briž

Stanojević: Šarlroa nije Anderleht ili Briž

Nova 22.09.2020
Aleksandar Stanojević, strateg Partizana, uoči puta u Belgiju je istakao da poštuje ekipu Šarlroa i da očekuje intenzivnu i zahtevnu utakmicu. “Imali smo grupni sastanak, takođe imaćemo individualne do utakmice, spremamo se. Danas je prvi… »

Vesti dana »