Povezane vesti

Odlične vesti iz laboratorije, crno-beli "čisti" pred put!

Odlične vesti iz laboratorije, crno-beli "čisti" pred put!

Sportske.net 22.09.2020
Fudbaleri Partizana su bili testirani pred polazak za Belgiju. Ekipa Partizana u četvrtak igra utakmicu trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv belgijskog Šarloa, a pred put koji je zakazan za sredu ujutru, svi igrači i stručni štab su… »
Lalatović motiviše svoje pulene pred meč sa standardom: Želim da se vratimo kući kao heroji! (video)

Lalatović motiviše svoje pulene pred meč sa standardom: Želim da se vratimo kući kao heroji! (video)

Hot sport 22.09.2020
U trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, fudbaleri Vojvodine u četvrtak gostuju ekipi Standarda u Liježu. U svečanoj sali FC ‘Vujadin Boškov’ održana je konferencija za novinare pred meč protiv Standarda, a šef stručnog štaba Nenad… »
Lalatović u euforiji: Standard nije ništa veći klub od Vojvodine

Lalatović u euforiji: Standard nije ništa veći klub od Vojvodine

Večernje novosti 22.09.2020
FUDBALERI Vojvodine u sredu, 23. septembra, kreću put Belgije, čarter letom sa aerodroma „Nikola Tesla“ u Lijež, gde će dan kasnije u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope da se odmere sa čuvenim Standardom. Nenad Lalatović, trener… »
„Morate biti zveri na terenu, pobedite Standard i promenite život sebi i svojim porodicama“

„Morate biti zveri na terenu, pobedite Standard i promenite život sebi i svojim porodicama“

Vesti online 22.09.2020
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović veruje u pobedu svog tima u meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Standarda u Liježu. – Drago mi je što smo došli do trećeg kola, ali bih više voleo da smo igrali od prvog. Ja sam… »
Lalatović: Igrači – zveri, Standard ništa veći od Vojvodine

Lalatović: Igrači – zveri, Standard ništa veći od Vojvodine

Nova 22.09.2020
Nenad Lalatović, trener fudbalera Vojvodine, veruje u pobedu u meču 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Standarda u Liježu. “Drago mi je što smo došli do trećeg kola, ali bih više voleo da smo igrali od prvog. Ja sam evropske utakmice… »
Stanojević pred Šarlroa: Nisu oni ni Anderleht ni Briž

Stanojević pred Šarlroa: Nisu oni ni Anderleht ni Briž

Dnevnik 22.09.2020
BEOGRAD: Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da njegov tim ima maksimalno poštovanje prema belgijskoj ekipi Šarlroa. Crno-beli će u četvrtak od 19 sati igrati meč trećeg kola kvalifikacija za ligu Evrope na gostovanju u… »
Na terenu budite zveri, ova utakmica vam menja život: Lalatović imao poruku za igrače Vojvodine pred evropske mečeve

Na terenu budite zveri, ova utakmica vam menja život: Lalatović imao poruku za igrače Vojvodine pred evropske mečeve

Mondo 22.09.2020
Vojvodina se sprema za Belgiju. Vojvodina se sprema za Belgiju Vojvodina se sprema za evropske kvalifikacije, a njen trener u svom stilu poručuje igračima kako da se bore protiv Standarda iz Liježa. Vojvodina se u kvalifikacije uključuje od trećeg… »
Lalatović oštri pulene: Da se vratimo iz Liježa kao heroji

Lalatović oštri pulene: Da se vratimo iz Liježa kao heroji

Mozzart sport 22.09.2020
Golman Simić i Topić ne putuju za Belgiju. Kreće i Vojvodina na evropsku scenu. Posle tri godine vraća se na kontinentalnu fudbalsku mapu, ali je žreb nije pomilovao. Već na prvom stepeniku, u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, gostovaće… »

Vesti dana »