Povezane vesti
Ko je Džon Jovanović, šef kancelarije DFC u Beogradu
Politika 22.09.2020
Džon Jovanović, direktor kancelarije DFC-a u Beogradu, bio je direktor švajcarske kompanije „Mercuria energy group”, jedne od najjačih u svetu, srpskog je porekla i ima 34 godine. Džon je diplomirao na Univerzitetu Prinston, a na Univerzitetu u… »
Ovo je Džon Jovanović, prvi direktor DFC-a u Srbiji: Oženjen ćerkom TV zvezde
Mondo 22.09.2020
Prvi direktor danas otvorene Kancelarije DFC u Beogradu biće Džon Jovanović, Amerikanac srpskog porekla. Prvi direktor danas otvorene Kancelarije DFC u Beogradu biće Džon Jovanović, Amerikanac srpskog porekla. On se danas u Palati Srbija predstavio našoj… »
Jovanović: Fokusiraćemo se na ekonomske mogućnosti, želimo da Balkan postane simbol mira i sigurnosti
Večernje novosti 22.09.2020
DIREKTOR kancelarije DFC u Beogradu, Amerikanac srpskog porekla Džon Jovanović izjavio je danas da je to za njega najveća čast i prilika koja se u karijeri jednom dobija, kao što je, kaže, i dolazak DFC u Beograd najveća prilika za ekonomski napredak… »
Ponosan na srpsko poreklo: Ovo je Džon Jovanović, prvi direktor kancelarije DFC u BG! Oženjen je ćerkom TV zvezde dr Oza
Kurir 22.09.2020
Odrastao u Čikagu, u porodici Nade i Srećka. Venčao se u pravoslavnoj crkvi u Portlandu, ima četvoro dece - tri ćerkice i sinčića. BEOGRAD - Prvi direktor danas otvorene Kancelarije DFC u Beogradu biće Džon Jovanović, Amerikanac srpskog porekla. On se… »
Vesti dana »

Angelina Topić osvojila bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Tokiju uz emotivne trenutke i podršku oca
Naslovi.ai pre 3 satajoš 93 povezane

Novosadski zborovi održali protestnu šetnju „Za Bogdana i sve političke zatvorenike“
Danas pre 1 satjoš 22 povezane

Izraelske snage nastavljaju okupaciju grada Gaze, hiljade beže pred tenkovima
BBC News pre 9 satijoš 17 povezanih