Povezane vesti
Mojes i dva igrača Vest Hema pozitivni na kovid-19, meč počeo
Sportski žurnal 22.09.2020
Oni nemaju nikakve simptome i slediće smernice Premijer lige i britanske vlade. Trener fudbalera Vest Hema Dejvid Mojes i dva njegova igrača, Isa Diop i Džoš Kalen, pozitvni su na kovid-19, objavio je večeras engleski klub. - Medicinski tim kluba je bio… »
Loša vest iz Londona, na zagrevanju pred Liga kup saznali da su zaraženi!
Sportske.net 22.09.2020
Poslednja vest iz Londona. Menadžer Vest Hem Junajteda Dejvid Mojes i dvojica igrača pozitivni su na koronavirus. Ovu vest potvrdio je Vest Hem na svom sajtu, uz obrazloženje da su rezultati testova stigli kada je ekipa već bila na stadionu i pripremala… »
Dejvid Mojes i dva njegova igrača pozitivni na koronu
N1 Info 22.09.2020
Menadžer Vest Hem Junajteda Dejvid Mojes je pozitivan na koronavirus potvrđeno je u utorak uveče. Uz njega su i dva igrača takođe pozitivna na testiranju. Uz Mojesa su pozitivni Isa Diop i Džoš Kalen. Tim se inače spremao za utakmicu Liga kupa koju… »
Vesti dana »
Zelenski najavio osvetu za napad na krivi rog: "Zverski udar koji je bio ciljan i podmukao"!
Kurir pre 5 satijoš 4 povezane
Dijamantska liga: Luka Bošković treći u skoku udalj na mitingu u Lozani
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Završen 32. Sarajevo film festival: Najbolji film ''Svaki put'', počasna nagrada Emiru Hadžihafisbegoviću
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Petar Benčina u intervjuu za Danas: Kao da od stiropora napravite Pariz i kažete – i ovo je glavni grad Francuske
Danas pre 8 satijoš 1 povezana




