Povezane vesti
Begović: Koronavirus je visoko infektivan i nisko smrtan
Nova 23.09.2020
Direktorka Instituta za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo dr Jelena Begović kaže za RTS da se virus sars-kov-2 menja, ali da još nema dokaza da je oslabio Dr Jelena Begović kaže za RTS da to što neko ima pozitivan rezultat nekoliko… »
Doktorka Begović otkrila: Korona virus jeste mutirao, ali ne na način na koji mi mislimo!
Mondo 23.09.2020
Direktorka Instituta za molekularnu genetiku na RTS-u objasnila šta se dešava sa virusom! Direktorka Instituta za molekularnu genetiku na RTS-u objasnila šta se dešava sa virusom! Direktorka Instituta za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo… »
Vesti dana »

"Vlada bez legitimiteta, bez volje naroda i podrške građana" Jovanov: Promašili su adresu na koju su se obratili
Kurir pre 1 satjoš 33 povezane

Dekan fizičkog fakulteta ministarki: Dođite i uhapsite ceo fakultet!
Serbian News Media pre 2 satajoš 26 povezanih

Uživo severna Makedonija u suzama! Sahranjene žrtve požara u diskoteci u Kočanima: Uhapšena tri gradonačelnika, policija nastavlja akciju privođenja
Blic pre 34 minutajoš 61 povezana

Održana sednica Skupštine Pančeva nakon incidenata, 48 tačaka dnevnog reda usvojeno bez rasprave
Nova pre 5 satijoš 19 povezanih

Nemački mediji o upotrebi zvučnog oružja tokom protesta: Taktika salame
Novi magazin pre 2 satajoš 31 povezana