Povezane vesti

„Ja sam negirao Crnu Goru zgrćući milione, a Milo ju je opevao o svom trošku“

„Ja sam negirao Crnu Goru zgrćući milione, a Milo ju je opevao o svom trošku“

Vesti online 23.09.2020
Akademik i istaknuti srpski pesnik Matija Bećković prokomentarisao je nedavnu izjavu lidera Demokratske partije socijalista Mila Đukanovića, koji je kazao da je „Bećković svoj život potrošio da bi negirao nešto što je jedina njegova… »
Bećković odgovorio Đukanoviću: Nisam ja progonio monahe i pjesnike i nisam ja litije htio da pretvorim u pogrebne povorke

Bećković odgovorio Đukanoviću: Nisam ja progonio monahe i pjesnike i nisam ja litije htio da pretvorim u pogrebne povorke

Politika 23.09.2020
Akademik i istaknuti srpski pesnik Matija Bećković prokomentarisao je nedavnu izjavu lidera Demokratske partije socijalista Mila Đukanovića, koji je kazao da je „Bećković svoj život potrošio da bi negirao nešto što je jedina njegova… »
Nisam ja progonio monahe: Matija Bećković odgovorio Milu, pomenuo i najavljeni odlazak u šumu

Nisam ja progonio monahe: Matija Bećković odgovorio Milu, pomenuo i najavljeni odlazak u šumu

Večernje novosti 23.09.2020
AKADEMIK i istaknuti srpski pesnik Matija Bećković prokomentarisao je nedavnu izjavu lidera Demokratske partije socijalista Mila Đukanovića, koji je kazao da je „Bećković svoj život potrošio da bi negirao nešto što je jedina njegova… »

Vesti dana »