Povezane vesti

Deo Veternika u četvrtak bez vode zbog radova

Deo Veternika u četvrtak bez vode zbog radova

Dnevnik 23.09.2020
NOVI SAD: Deo Veternika u četvrtak, 24. septembra, neće imati vode zbg radova. Bez vode će od 8 do 14 časova biti ulice Kralja Aleksandra, Školska, Braće Tokin, Omladinska i sve ulice u tom kvartu u Veterniku. Cisterna s pijaćom vodom, navodi se u… »
Deo Futoške ulice bez vode zbog havarije

Deo Futoške ulice bez vode zbog havarije

Dnevnik 23.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 15 sati biti Futoška ulica, od Ulice Braće Ribnikar do Bulevara oslobođenja. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Futoške ulice bez vode zbog havarije

Deo Futoške ulice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 23.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 15 sati biti Futoška ulica u Novom Sadu – od ulice Braće Ribnikar do Bulevara oslobođenja. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti… »
Deo Veternika i u četvrtak 6 sati bez vode

Deo Veternika i u četvrtak 6 sati bez vode

Moj Novi Sad 23.09.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će i u četvrtak, 24. septembra, od 8 do 14 sati biti ulice Kralja Aleksandra, Školska, Braće Tokin, Omladinska i sve ulice u tom kvartu u Veterniku. Cisterna sa pijaćom vodom će biti postavljena… »
Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 23.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Ulica Stevana Petrovića Brila u Sremskoj Kamenici. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Delovi Novog Sada, Petrovaradina i Sremskih Karlovaca bez vode zbog havarije

Delovi Novog Sada, Petrovaradina i Sremskih Karlovaca bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 23.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Futoški put u Novom Sadu – od Subotičke do Vršačke ulice, kao i Blok 8 u Petrovaradinu. Do havarije je jutros došlo i u Sremskim Karlovcima, gde će bez vode do 14 sati biti Ulica… »
Zbog havarije bez vode deo Petrovaradina i Sremskih Karlovaca

Zbog havarije bez vode deo Petrovaradina i Sremskih Karlovaca

Dnevnik 23.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Blok 8 u Petrovaradinu. U Sremskim Karlovcima, zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 14 sati biti Ulica Mitropolita Stratimirovića i okolne ulice Postoji mogućnost da će u toku… »

Vesti dana »