Povezane vesti

Vučević gostovao kod Čukanovića: Prosečna plata u ns za 20.000 veća nego pre osam godina! 27.000 više zaposlenih!

Vučević gostovao kod Čukanovića: Prosečna plata u ns za 20.000 veća nego pre osam godina! 27.000 više zaposlenih!

Mondo 23.09.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je danas da je ponosan što je treći put na čelu drugog grada po veličini u Srbiji i što je tako postao treći čovek u regionu, posle Milana Bandića i Zorana Jankovića po broju mandata… »
VUČEVIĆ: "U trećem mandatu ću morati i sam da se promenim..."

VUČEVIĆ: "U trećem mandatu ću morati i sam da se promenim..."

Moj Novi Sad 23.09.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je danas da je ponosan što je treći put na čelu drugog grada po veličini u Srbiji i što je tako postao treći čovek u regionu, posle Milana Bandića i Zorana Jankovića po broju mandata. – U… »
Vučević: Nisam razočaran, ponosan sam na treći mandat

Vučević: Nisam razočaran, ponosan sam na treći mandat

RTV 23.09.2020
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je danas da je ponosan što je treći put na čelu drugog grada po veličini u Srbiji i što je tako postao treći čovek u regionu, posle Milana Bandića i Zorana Jankovića po broju mandata… »
Vučević: Nisam razočaran, ponosan sam na treći mandat

Vučević: Nisam razočaran, ponosan sam na treći mandat

Dnevnik 23.09.2020
NOVI SAD: Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je danas da je ponosan što je treći put na čelu drugog grada po veličini u Srbiji i što je tako postao treći čovek u regionu, posle Milana Bandića i Zorana Jankovića po broju mandata. U… »

Vesti dana »